Chakvi
1
2
3
4+
from
from
$37 000
up to
up to
$530 000
from
from
25 m²
up to
up to
320 m²
73 listings
1-room apartment, from $70,000, 30 m², Calligraphy Towers
$‍70,000
$‍2,333 per m2
1 room30 m232 of 45
Zhiuli Shartava Ave, 18 (Tower B)
Batumi, Bagrationi, Calligraphy Towers
1-room apartment, from $57,400, 41 m², Ber Tower
$‍57,400
$‍1,400 per m2
1 room41 m28 of 12
Ninoshvili St., 24/1
Chakvi, Ber Tower
3-room apartment, from $124,000, 75 m², null
$‍124,000
$‍1,653 per m2
3 rooms75 m210 of 16
Giorgi Leonidze St, 4
Batumi, Agmashenebeli
Studio, from $61,000, 36 m², Bi Residence
$‍61,000
$‍1,694 per m2
1 room36 m210 of 12
Rejeb Nizharaadze St, 17
Batumi, Airport (district), Bi Residence
3-room apartment, from $146,000, 75 m², Real Palace
$‍146,000
$‍1,947 per m2
3 rooms75 m212 of 18
Niko Pirosmani St, 18b (Block B)
Batumi, Khimshiashvili, Real Palace
Studio, from $62,000, 32 m², BlueSky Tower
$‍62,000
$‍1,938 per m2
1 room32 m26 of 36
Tbel Abuseridze St, 13
Batumi, Khimshiashvili, BlueSky Tower
1-room apartment, from $53,000, 34 m², Horizons Comfort
$‍53,000
$‍1,559 per m2
1 room34 m210 of 24
David Mamuladze St, 35
Batumi, Airport (district), Horizons Comfort
2-room apartment, from $161,000, 70 m², null
$‍161,000
$‍2,300 per m2
2 rooms70 m22 of 8
David Kldiashvili St, 16
Batumi, Rustaveli
2-room apartment, from $83,000, 50 m², null
$‍83,000
$‍1,660 per m2
2 rooms50 m215 of 20
Niko Pirosmani St, 29
Batumi, Khimshiashvili
Studio, from $67,000, 44 m², Ande Tower 2
$‍67,000
$‍1,523 per m2
1 room44 m24 of 16
Zgvispiris St, 6
Batumi, Airport (district), Ande Tower 2
Studio, from $55,000, 28 m², Bianca Batumi
$‍55,000
$‍1,964 per m2
1 room28 m211 of 12
Lech and Maria Kaczynski St, 5
Batumi, Airport (district), Bianca Batumi
2-room apartment, from $68,000, 43 m², Orbi City
$‍68,000
$‍1,581 per m2
2 rooms43 m26 of 45
Sherif Khimshiashvili St, 7b (block A)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi City
4-room apartment, from $300,000, 120 m², Black Sea Tower
$‍300,000
$‍2,500 per m2
4 rooms120 m26 of 15
Lech and Maria Kaczynski St, 19
Batumi, Airport (district), Black Sea Tower
2-room apartment, from $94,000, 45 m², Colorit Palace
$‍94,000
$‍2,089 per m2
2 rooms45 m28 of 9
David Kldiashvili St, 11
Batumi, Rustaveli, Colorit Palace
2-room apartment, from $82,000, 42 m², Zhiuli Shartava Ave, 27-31
$‍82,000
$‍1,952 per m2
2 rooms42 m216 of 27
Zhiuli Shartava Ave, 27-31
Batumi, Javakhishvili
3-room apartment, from $192,000, 79.8 m², Colorit Palace
$‍192,000
$‍2,406 per m2
3 rooms79.8 m28 of 9
David Kldiashvili St, 11
Batumi, Rustaveli, Colorit Palace
4-room apartment, from $175,000, 108 m², Batumi Residence
$‍175,000
$‍1,620 per m2
4 rooms108 m28 of 21
Davit Agmashenebeli St, 1 (Batumi Residence 1)
Batumi, Agmashenebeli, Batumi Residence
2-room apartment, from $88,000, 52 m², Demetre Tavdadebuli St, 144
$‍88,000
$‍1,692 per m2
2 rooms52 m28 of 14
Demetre Tavdadebuli St, 144
Batumi, Javakhishvili
1-room apartment, from $47,000, 34 m², Orbi Beach Tower
$‍47,000
$‍1,382 per m2
1 room34 m228 of 33
Sherif Khimshiashvili St, 57
Batumi, Airport (district), Orbi Beach Tower
2-room apartment, from $116,000, 58.4 m², Calligraphy Towers
$‍116,000
$‍1,986 per m2
2 rooms58.4 m238 of 45
Zhiuli Shartava Ave, 18 (Tower B)
Batumi, Bagrationi, Calligraphy Towers