Chakvi
1
2
3
4+
from
from
$40 000
up to
up to
$500 000
from
from
25 m²
up to
up to
800 m²
31 listings
2-room apartment, from $73,000, 46 m², null
$‍73,000
$‍1,587 per m2
2 rooms46 m25 of 30
Sherif Khimshiashvili St, 15
Batumi, Khimshiashvili
2-room apartment, from $65,000, 37 m², Guru Residence
$‍65,000
$‍1,757 per m2
2 rooms37 m211 of 28
Angisa 2nd Dead-end, 8
Batumi, Airport (district), Guru Residence
4-room house, from $250,000, 800 m², null
$‍250,000
$‍313 per m2
800 m22 floors1 800 m2
Dumbadze St, 11
Chakvi
2-room apartment, from $60,000, 36 m², David Aghmashenebeli St, 13
$‍60,000
$‍1,667 per m2
2 rooms36 m22 of 15
David Aghmashenebeli St, 13
Batumi, Agmashenebeli
3-room apartment, from $140,000, 74 m², Orbi City
$‍140,000
$‍1,892 per m2
3 rooms74 m28 of 45
Sherif Khimshiashvili St, 7 (block D2)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi City
Studio, from $50,000, 33 m², Orbi City
$‍50,000
$‍1,515 per m2
1 room33 m231 of 45
Sherif Khimshiashvili St, 7 (block C2)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi City
2-room apartment, from $70,000, 45 m², Orbi City
$‍70,000
$‍1,556 per m2
2 rooms45 m218 of 45
Sherif Khimshiashvili St, 7 (block C2)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi City
Studio, from $45,000, 31 m², Orbi Plaza
$‍45,000
$‍1,452 per m2
1 room31 m220 of 22
Iusup Kobaladze St, 4
Batumi, Khimshiashvili, Orbi Plaza
2-room apartment, from $92,000, 49 m², New Boulevard Residence
$‍92,000
$‍1,878 per m2
2 rooms49 m219 of 22
Zgvispiris St, 1 (Block A)
Batumi, Airport (district), New Boulevard Residence
4-room apartment, from $152,000, 105 m², null
$‍152,000
$‍1,448 per m2
4 rooms105 m24 of 5
Alexander Pushkin St, 174
Batumi, Bagrationi
9-room house, from $500,000, 650 m², null
$‍500,000
$‍769 per m2
650 m23 floors361 m2
შარვაშიძე, 12
Batumi, Airport (district)
Studio, from $68,000, 44 m², Ande Tower 2
$‍68,000
$‍1,545 per m2
1 room44 m24 of 16
Zgvispiris St, 6
Batumi, Airport (district), Ande Tower 2
3-room apartment, from $70,000, 50 m², null
$‍70,000
$‍1,400 per m2
3 rooms50 m29 of 16
Grigol Eliava St, 26
Batumi, Airport (district)
Studio, from $58,000, 30 m², Dar Tower
$‍58,000
$‍1,933 per m2
1 room30 m226 of 35
Niko Pirosmani St, 19 (Ramada Plaza)
Batumi, Khimshiashvili, Dar Tower
Studio, from $40,000, 25 m², Orbi City
$‍40,000
$‍1,600 per m2
1 room25 m27 of 45
Sherif Khimshiashvili St, 7 (block D2)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi City
2-room apartment, from $73,000, 40.4 m², New Wave
$‍73,000
$‍1,807 per m2
2 rooms40.4 m212 of 33
Zhiuli Shartava Ave, 10
Batumi, Khimshiashvili, New Wave
2-room apartment, from $55,000, 34.6 m², Komunna Tower
$‍55,000
$‍1,590 per m2
2 rooms34.6 m26 of 29
Angisa 3rd Lane, 10
Batumi, Airport (district), Komunna Tower
2-room apartment, from $75,000, 49 m², Shalva Inasaridze St, 13
$‍75,000
$‍1,531 per m2
2 rooms49 m25 of 16
Shalva Inasaridze St, 13
Batumi, Airport (district)
Studio, from $47,000, 25 m², Orbi City
$‍47,000
$‍1,880 per m2
1 room25 m226 of 45
Sherif Khimshiashvili St, 7 (block D2)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi City
Studio, from $53,000, 29.3 m², Calligraphy Towers
$‍53,000
$‍1,809 per m2
1 room29.3 m238 of 40
Zhiuli Shartava Ave, 18 (Tower C)
Batumi, Bagrationi, Calligraphy Towers