Saguramo
1
2
3
4+
from
from
$56 000
up to
up to
$800 000
from
from
35 m²
up to
up to
500 m²
26 listings
4-room apartment, from $300,000, 125 m², null
$‍300,000
$‍2,400 per m2
4 rooms125 m211 of 25
Givi Kartozia St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $120,000, 78 m², null
$‍120,000
$‍1,538 per m2
3 rooms78 m26 of 7
Zurab Nairashvili St
Tbilisi, Samgori
4-room apartment, from $280,000, 124 m², null
$‍280,000
$‍2,258 per m2
4 rooms124 m222 of 27
Gazapkhuli St
Tbilisi, Vake
5-room house, from $580,000, 420 m², null
$‍580,000
$‍1,381 per m2
420 m22 floors900 m2
Tsiurikhi St
Tbilisi, Mtatsminda
3-room apartment, from $150,000, 70 m², null
$‍150,000
$‍2,143 per m2
3 rooms70 m27 of 7
Lvov St
Tbilisi, Saburtalo
Office, from $160,000, 74 m², null
$‍160,000
$‍2,162 per m2
Office74 m22 of 10
Spiridon Kedia St
Tbilisi, Didube
Studio, from $70,000, 35.7 m², null
$‍70,000
$‍1,961 per m2
1 room35.7 m216 of 22
Akaki Beliashvili St
Tbilisi, Didube
5-room country house, from $800,000, 500 m², null
$‍800,000
$‍1,600 per m2
500 m23 floors1 300 m2
წიწამური-საგურამო-ცხვარიჭამია
Saguramo
2-room apartment, from $115,000, 59 m², null
$‍115,000
$‍1,949 per m2
2 rooms59 m28 of 12
Spiridon Kedia St
Tbilisi, Didube
3-room apartment, from $145,000, 67 m², null
$‍145,000
$‍2,164 per m2
3 rooms67 m25 of 18
Anna Politkovskaya St
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $380,000, 112 m², null
$‍380,000
$‍3,393 per m2
3 rooms112 m26 of 18
Ilia Chavchavadze Ave
Tbilisi, Vake
4-room apartment, from $185,000, 108 m², null
$‍185,000
$‍1,713 per m2
4 rooms108 m218 of 18
Lech Kaczyński St
Tbilisi, Isani
3-room apartment, from $185,000, 120 m², null
$‍185,000
$‍1,542 per m2
3 rooms120 m23 of 10
Ramaz Chkhikvadze St
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $208,150, 90.5 m², Krtsanisi Resort Residence
$‍208,150
$‍2,300 per m2
3 rooms90.5 m22 of 4
Grigol Volsky St,
Tbilisi, Krtsanisi, Krtsanisi Resort Residence
2-room apartment, from $165,000, 67 m², null
$‍165,000
$‍2,463 per m2
2 rooms67 m26 of 10
Universiteti St
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $265,000, 87 m², null
$‍265,000
$‍3,046 per m2
3 rooms87 m215 of 22
Zhiuli Shartava St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $81,250, 65 m², null
$‍81,250
$‍1,250 per m2
3 rooms65 m22 of 8
Chvidmeti Shindiseli Gmiri St
Tbilisi, Isani
Studio, from $168,000, 52 m², null
$‍168,000
$‍3,231 per m2
2 rooms52 m23 of 5
Lisi St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $95,000, 80 m², null
$‍95,000
$‍1,188 per m2
3 rooms80 m23 of 8
Vakhtang Gorgasali Square
Tbilisi, Krtsanisi
Studio, from $69,000, 57.5 m², null
$‍69,000
$‍1,200 per m2
2 rooms57.5 m27 of 12
Viktor Kupradze St
Tbilisi, Samgori