Kobuleti
1
2
3
4+
from
from
$25 000
up to
up to
$340 000
from
from
22 m²
up to
up to
200 m²
151 listings
3-room apartment, from $160,000, 80 m², Iusup Kobaladze St, 8a
$‍160,000
$‍2,000 per m2
3 rooms80 m29 of 24
Iusup Kobaladze St, 8a
Batumi, Khimshiashvili
3-room apartment, from $165,000, 80 m², Iusup Kobaladze St, 8a
$‍165,000
$‍2,063 per m2
3 rooms80 m29 of 32
Iusup Kobaladze St, 8a
Batumi, Khimshiashvili
1-room apartment, from $48,000, 40 m², Optima Residence
$‍48,000
$‍1,200 per m2
1 room40 m210 of 18
Adlia St, 14
Batumi, Airport (district), Optima Residence
1-room apartment, from $48,000, 35 m², Rainbow
$‍48,000
$‍1,371 per m2
1 room35 m27 of 19
Adlia Street, 6
Batumi, Airport (district), Rainbow
2-room apartment, from $148,500, 78.7 m², Rainbow
$‍148,500
$‍1,887 per m2
2 rooms78.7 m23 of 15
Adlia Street, 6
Batumi, Airport (district), Rainbow
1-room apartment, from $35,000, 31.5 m², null
$‍35,000
$‍1,111 per m2
1 room31.5 m27 of 24
Adlia St, 24
Batumi, Airport (district)
1-room apartment, from $65,000, 37 m², Intourist Residence
$‍65,000
$‍1,757 per m2
1 room37 m223 of 38
Niko Pirosmani St, 17 (Block A)
Batumi, Khimshiashvili, Intourist Residence
1-room apartment, from $70,000, 34.7 m², Intourist Residence
$‍70,000
$‍2,017 per m2
1 room34.7 m226 of 37
Niko Pirosmani St, 17 (Block A)
Batumi, Khimshiashvili, Intourist Residence
1-room apartment, from $66,000, 42 m², Yalcin Star Residence
$‍66,000
$‍1,571 per m2
1 room42 m219 of 34
Niko Pirosmani St, 16a
Batumi, Khimshiashvili, Yalcin Star Residence
3-room apartment, from $140,000, 70 m², Yalcin Star Residence
$‍140,000
$‍2,000 per m2
3 rooms70 m219 of 37
Niko Pirosmani St, 16a
Batumi, Khimshiashvili, Yalcin Star Residence
2-room apartment, from $130,000, 60 m², New Wave
$‍130,000
$‍2,167 per m2
2 rooms60 m215 of 33
Zhiuli Shartava Ave, 10
Batumi, Khimshiashvili, New Wave
1-room apartment, from $52,000, 35 m², Bi Residence
$‍52,000
$‍1,486 per m2
1 room35 m23 of 18
Rejeb Nizharaadze St, 17
Batumi, Airport (district), Bi Residence
1-room apartment, from $43,000, 35.7 m², Iusup Kobaladze St, 8a
$‍43,000
$‍1,204 per m2
1 room35.7 m215 of 24
Iusup Kobaladze St, 8a
Batumi, Khimshiashvili
3-room apartment, from $98,500, 70 m², Yalcin Star Residence
$‍98,500
$‍1,407 per m2
3 rooms70 m24 of 36
Niko Pirosmani St, 16a
Batumi, Khimshiashvili, Yalcin Star Residence
1-room apartment, from $99,000, 26.7 m², Alliance Privilege
$‍99,000
$‍3,708 per m2
1 room26.7 m248 of 54
Shota Rustaveli St, 42
Batumi, Rustaveli, Alliance Privilege
1-room apartment, from $36,000, 35.8 m², Garden Palace
$‍36,000
$‍1,006 per m2
1 room35.8 m22 of 12
Grigol Eliava St, 24
Batumi, Airport (district), Garden Palace
2-room apartment, from $70,000, 45 m², null
$‍70,000
$‍1,556 per m2
2 rooms45 m28 of 18
Petre Bagrationi St, 71
Batumi, Javakhishvili
2-room apartment, from $90,000, 45 m², New Boulevard Residence
$‍90,000
$‍2,000 per m2
2 rooms45 m218 of 20
Zgvispiris St, 1 (Block B)
Batumi, Airport (district), New Boulevard Residence
1-room apartment, from $64,000, 32 m², null
$‍64,000
$‍2,000 per m2
1 room32 m29 of 38
Tbel Abuseridze St, 13b
Batumi, Khimshiashvili
2-room apartment, from $70,000, 35 m², Komunna Tower
$‍70,000
$‍2,000 per m2
2 rooms35 m223 of 29
Angisa 3rd Lane, 10
Batumi, Airport (district), Komunna Tower