Daniel Zakharchuk
Works: Tbilisi
Speaks: ქართული, русский, english, français
Realtor properties
Sale
Rent
Property type
Apartment
Commercial real estate
House
1
2
3
4+
48 listings
$249,000
$3,411 per m2
3 rooms73 m23 of 3
მიხეილ ლერმონტოვის ქუჩა, 2
Tbilisi, Krtsanisi
$92,500
$2,187 per m2
2 rooms42.3 m219 of 21
Navtlughi St, 1 (Block B)
Tbilisi, Isani, Archi Isani
$115,000
$1,533 per m2
3 rooms75 m22 of 2
Vano Sarajishvili St, 35
Tbilisi, Mtatsminda
$46,000
$1,840 per m2
1 room25 m210 of 20
Dimitri Gulia Street, 1
Tbilisi, Krtsanisi, Crystal Tbilisi
$470,000
$1,774 per m2
265 m22 floors282 m2
Krtsanisi St, 18
Tbilisi, Krtsanisi
$220,000
$2,750 per m2
4 rooms80 m21 of 3
Vakhtang Orbeliani St
Tbilisi, Mtatsminda
$235,000
$1,958 per m2
5 rooms120 m24 of 8
Merab Kostava St, 46
Tbilisi, Mtatsminda
$273,000
$2,000 per m2
4 rooms136.5 m215 of 15
Alio Mirtskhulava St, 9-11 (Block 4)
Tbilisi, Didube, m² at Mirtskhulava
$2,300,000
$1,769 per m2
Hotel1 300 m2
Samreklo St, 34
Tbilisi, Chugureti
$330,000
$2,444 per m2
4 rooms135 m212 of 19
Merab Alikidze St, 13
Tbilisi, Saburtalo, Luxury House
$400,000
$1,818 per m2
220 m23 floors
Arsena Odzelashvili St, 18-20
Tbilisi, Mtatsminda
$75,000
$1,875 per m2
40 m21 floor
Kote Marjanishvili St, 50
Tbilisi, Chugureti
$850,000
$2,833 per m2
Hotel300 m2
Botanikuri St
Tbilisi, Krtsanisi
$95,000
$2,225 per m2
2 rooms42.7 m211 of 11
Platon Ioseliani St, 30
Tbilisi, Saburtalo
$3,100,000
$1,502 per m2
Hotel2 064 m2
Tsavkisi St, 4
Tbilisi, Mtatsminda
$550,000
$3,526 per m2
3 rooms156 m23 of 5
Marie Brosset St
Tbilisi, Mtatsminda
$12,000,000
$2,000 per m2
Office6 000 m2
Tina Iosebidze St
Tbilisi, Saburtalo
$105,000
$1,296 per m2
81 m21 floor81 m2
Nikoloz (Karlo) Chkheidze St
Tbilisi, Krtsanisi
$600,000
$1,500 per m2
Hotel400 m2
Leila Abashidze St
Tbilisi, Isani
$200,000
$1,481 per m2
4 rooms135 m217 of 18
Bidzina Kvernadze St
Tbilisi, Saburtalo