Chakvi
1
2
3
4+
from
from
$30 000
up to
up to
$750 000
from
from
22 m²
up to
up to
400 m²
38 listings
Studio, from $44,000, 27 m², Next Green
$‍44,000
$‍1,630 per m2
1 room27 m27 of 12
Israphil Jincharadze St, 3
Batumi, Mtsvane Kontskhi, Next Green
Studio, from $48,000, 31.6 m², Next Green
$‍48,000
$‍1,519 per m2
1 room31.6 m210 of 12
Israphil Jincharadze St, 3
Batumi, Mtsvane Kontskhi, Next Green
2-room apartment, from $60,000, 60 m², Kolos
$‍60,000
$‍1,000 per m2
2 rooms60 m27 of 19
Megobroba St, 1
Batumi, Mtsvane Kontskhi, Kolos
2-room apartment, from $91,115, 67.5 m², Ber Tower
$‍91,115
$‍1,350 per m2
2 rooms67.5 m24 of 12
Ninoshvili St., 24/1
Chakvi, Ber Tower
2-room apartment, from $88,000, 44 m², Al Mare
$‍88,000
$‍2,000 per m2
2 rooms44 m217 of 18
Zgvispiris St, 4
Batumi, Airport (district), Al Mare
Studio, from $48,000, 30.5 m², SMG Palace
$‍48,000
$‍1,574 per m2
1 room30.5 m211 of 13
Tamar Mepe Avenue, 48a
Batumi, Mtsvane Kontskhi, SMG Palace
2-room apartment, from $88,000, 55 m², Black Sea Panorama
$‍88,000
$‍1,600 per m2
2 rooms55 m212 of 13
Queen Tamar 3rd Lane, 1a
Batumi, Mtsvane Kontskhi, Black Sea Panorama
2-room apartment, from $86,000, 58 m², SMG Palace
$‍86,000
$‍1,483 per m2
2 rooms58 m29 of 13
Tamar Mepe Avenue, 48a
Batumi, Mtsvane Kontskhi, SMG Palace
4-room apartment, from $273,000, 130 m², null
$‍273,000
$‍2,100 per m2
4 rooms130 m22 of 2
Parnavaz Mepe St, 8
Batumi, Old City
2-room apartment, from $56,200, 56.2 m², A.Sector Megobroba
$‍56,200
$‍1,000 per m2
2 rooms56.2 m216 of 25
Megobroba St, 2
Batumi, Mtsvane Kontskhi, A.Sector Megobroba
2-room apartment, from $78,000, 50 m², Next Green
$‍78,000
$‍1,560 per m2
2 rooms50 m210 of 12
Israphil Jincharadze St, 3
Batumi, Mtsvane Kontskhi, Next Green
Studio, from $56,000, 33 m², Orbi City
$‍56,000
$‍1,697 per m2
1 room33 m243 of 55
Sherif Khimshiashvili St, 7д (блок C)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi City
2-room apartment, from $66,000, 55 m², A.Sector Megobroba
$‍66,000
$‍1,200 per m2
2 rooms55 m26 of 20
Megobroba St, 2
Batumi, Mtsvane Kontskhi, A.Sector Megobroba
3-room apartment, from $101,250, 81 m², A.Sector
$‍101,250
$‍1,250 per m2
3 rooms81 m25 of 12
Akhalgazrdoba Street, 2b
Batumi, Mtsvane Kontskhi, A.Sector
3-room apartment, from $86,250, 69 m², A.Sector
$‍86,250
$‍1,250 per m2
3 rooms69 m25 of 12
Akhalgazrdoba Street, 2b
Batumi, Mtsvane Kontskhi, A.Sector
Studio, from $46,000, 30 m², SMG Palace
$‍46,000
$‍1,533 per m2
1 room30 m211 of 13
Tamar Mepe Avenue, 48a
Batumi, Mtsvane Kontskhi, SMG Palace
Studio, from $56,600, 47.1 m², Sunset
$‍56,600
$‍1,202 per m2
2 rooms47.1 m26 of 15
Rejeb Nizharaadze St, 20
Batumi, Airport (district), Sunset
Studio, from $46,000, 30 m², Green House
$‍46,000
$‍1,533 per m2
1 room30 m23 of 13
Tbilisi 1st Lane, 8
Batumi, Mtsvane Kontskhi, Green House
3-room apartment, from $106,000, 69.4 m², A.Sector Megobroba
$‍106,000
$‍1,527 per m2
3 rooms69.4 m216 of 25
Megobroba St, 2
Batumi, Mtsvane Kontskhi, A.Sector Megobroba
Studio, from $30,000, 22 m², Tamar Mepe Ave, 22a
$‍30,000
$‍1,364 per m2
1 room22 m27 of 18
Tamar Mepe Ave, 22а
Batumi, Mtsvane Kontskhi