House
1
2
3
4+
from
from
$26 000
up to
up to
$3 200 000
from
from
23 m²
up to
up to
843 m²
96 listings
3-room apartment, from $125,000, 70 m², null
$‍125,000
$‍1,786 per m2
3 rooms70 m22 of 2
Mikheil Tsinamdzghvrishvili St
Tbilisi, Chugureti
3-room apartment, from $199,000, 111 m², null
$‍199,000
$‍1,793 per m2
3 rooms111 m21 of 9
Marabda St
Tbilisi, Vake
Studio, from $137,000, 60 m², Moedani
$‍137,000
$‍2,283 per m2
2 rooms60 m22 of 7
Nikifore Irbakhi St,
Tbilisi, Isani, Moedani
3-room apartment, from $110,000, 94 m², null
$‍110,000
$‍1,170 per m2
3 rooms94 m22 of 3
Dimitri Qipiani St
Tbilisi, Mtatsminda
Studio, from $138,000, 54 m², null
$‍138,000
$‍2,556 per m2
2 rooms54 m23 of 3
Mtkvari St
Tbilisi, Mtatsminda
3-room apartment, from $111,000, 90 m², null
$‍111,000
$‍1,233 per m2
3 rooms90 m23 of 3
Petre Mamradze St
Tbilisi, Chugureti
4-room apartment, from $205,000, 114 m², null
$‍205,000
$‍1,798 per m2
4 rooms114 m24 of 18
Bochorma St
Tbilisi, Isani
Hotel, from $3,200,000, 843 m², null
$‍3,200,000
$‍3,796 per m2
Hotel843 m26 of 6
Iliko Kurkhuli St
Tbilisi, Isani
Commercial property, from $110,000, 27 m², null
$‍110,000
$‍4,074 per m2
27 m21 of 3
Simon Janashia St
Tbilisi, Mtatsminda
4-room apartment, from $170,000, 71 m², null
$‍170,000
$‍2,394 per m2
4 rooms71 m24 of 4
Merab Kostava St
Tbilisi, Mtatsminda
2-room apartment, from $92,000, 44 m², null
$‍92,000
$‍2,091 per m2
2 rooms44 m24 of 5
Permtserta St
Tbilisi, Vake
Studio, from $112,000, 54 m², Monolith Green City
$‍112,000
$‍2,074 per m2
2 rooms54 m25 of 5
Nadikvari 3rd St
Tbilisi, Krtsanisi, Monolith Green City
3-room apartment, from $164,000, 73 m², null
$‍164,000
$‍2,247 per m2
3 rooms73 m27 of 8
Simon Kandelaki St
Tbilisi, Saburtalo
4-room apartment, from $127,000, 93 m², null
$‍127,000
$‍1,366 per m2
4 rooms93 m25 of 16
Petre Iberi St
Tbilisi, Saburtalo
4-room apartment, from $134,000, 86 m², null
$‍134,000
$‍1,558 per m2
4 rooms86 m23 of 9
Tsinandali St
Tbilisi, Isani
4-room apartment, from $175,000, 130 m², null
$‍175,000
$‍1,346 per m2
4 rooms130 m27 of 9
Bakhtrioni St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $115,000, 63 m², null
$‍115,000
$‍1,825 per m2
2 rooms63 m25 of 6
Nadikvari 3rd St
Tbilisi, Krtsanisi
4-room apartment, from $114,000, 115 m², null
$‍114,000
$‍991 per m2
4 rooms115 m26 of 9
Raphiel Dvali St
Tbilisi, Samgori
3-room apartment, from $179,000, 101 m², null
$‍179,000
$‍1,772 per m2
3 rooms101 m29 of 19
Tsqneti Highway
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $155,000, 79 m², Lisi Green Urban
$‍155,000
$‍1,962 per m2
3 rooms79 m22 of 13
Avto Varazi St
Tbilisi, Vake, Lisi Green Urban