Олег

Олег

Works: Batumi, Gonio, Kobuleti, Chakvi, Shekvetili, Kvariati, Tbilisi, Charnali

Shekvetili
1
2
3
4+
from
from
$20 000
up to
up to
$1 750 000
from
from
21 m²
up to
up to
1 100 m²
346 listings
3-room apartment, from $245,000, 105 m², null
$‍245,000
$‍2,333 per m2
3 rooms105 m26 of 7
Petre Melikishvili St, 51
Batumi, Rustaveli
Studio, from $51,240, 36.6 m², null
$‍51,240
$‍1,400 per m2
1 room36.6 m27 of 12
Tsminda Andria Pirveltsodebuli 4th Dead End, 19
Gonio
2-room apartment, from $56,000, 45 m², Tekto Franco
$‍56,000
$‍1,244 per m2
2 rooms45 m27 of 17
Memed Kontselidze St, 8 (Block 3)
Batumi, Mtsvane Kontskhi, Tekto Franco
Plot, from $125,000, null m², null
$‍125,000
4 156 m2
David Kldiashvili St, 10
Kobuleti
Studio, from $68,000, 40 m², Dar Tower
$‍68,000
$‍1,700 per m2
1 room40 m221 of 35
Zhiuli Shartava Ave, 8
Batumi, Khimshiashvili, Dar Tower
Studio, from $65,000, 29 m², Black Sea Towers
$‍65,000
$‍2,241 per m2
1 room29 m28 of 40
Zhiuli Shartava Ave, 16 (Block A)
Batumi, Bagrationi, Black Sea Towers
Studio, from $51,900, 31 m², SMG Palace
$‍51,900
$‍1,674 per m2
1 room31 m29 of 13
Tamar Mepe Avenue, 48a
Batumi, Mtsvane Kontskhi, SMG Palace
Studio, from $45,900, 36 m², Orbi Sea Towers
$‍45,900
$‍1,275 per m2
1 room36 m24 of 32
Sherif Khimshiashvili St, 15b (Block B)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi Sea Towers
Studio, from $46,000, 33.5 m², Olympus Residence
$‍46,000
$‍1,373 per m2
1 room33.5 m210 of 40
Sherif Khimshiashvili St, 53 (Tower East)
Batumi, Airport (district), Olympus Residence
Studio, from $38,500, 45 m², Optima Residence
$‍38,500
$‍856 per m2
1 room45 m23 of 18
Adlia St, 14
Batumi, Airport (district), Optima Residence
2-room apartment, from $80,000, 42 m², Zhiuli Shartava Ave, 27-31
$‍80,000
$‍1,905 per m2
2 rooms42 m216 of 20
Zhiuli Shartava Ave, 27-31
Batumi, Javakhishvili
3-room apartment, from $250,000, 105 m², null
$‍250,000
$‍2,381 per m2
3 rooms105 m28 of 15
Petre Melikishvili St, 51
Batumi, Rustaveli
4-room apartment, from $110,000, 82 m², null
$‍110,000
$‍1,341 per m2
4 rooms82 m25 of 15
General Aslan Abashidze St, 49/17
Batumi, Agmashenebeli
3-room apartment, from $105,000, 60 m², Dream House
$‍105,000
$‍1,750 per m2
3 rooms60 m212 of 15
Selim Khimshiashvili St, 30
Batumi, Bagrationi, Dream House
3-room apartment, from $262,000, 83.5 m², Intourist Residence
$‍262,000
$‍3,138 per m2
3 rooms83.5 m228 of 38
Niko Pirosmani St, 17 (Block A)
Batumi, Khimshiashvili, Intourist Residence
5-room apartment, from $490,000, 157.5 m², Intourist Residence
$‍490,000
$‍3,111 per m2
5 rooms157.5 m236 of 38
Niko Pirosmani St, 17 (Block A)
Batumi, Khimshiashvili, Intourist Residence
Plot, from $817,360, null m², null
$‍817,360
10 200 m2
Sturva St, 42
Chakvi
4-room apartment, from $115,200, 96 m², Grand Tower
$‍115,200
$‍1,200 per m2
4 rooms96 m220 of 30
Iusup Kobaladze St, 18 (Block 2)
Batumi, Airport (district), Grand Tower
2-room apartment, from $100,000, 58.6 m², Ande Tower 2
$‍100,000
$‍1,706 per m2
2 rooms58.6 m213 of 16
Zgvispiris St, 6
Batumi, Airport (district), Ande Tower 2
3-room apartment, from $160,000, 60 m², Black Sea Towers
$‍160,000
$‍2,667 per m2
3 rooms60 m225 of 40
Zhiuli Shartava Ave, 16 (Block B)
Batumi, Bagrationi, Black Sea Towers