David Gurgenidze

David Gurgenidze

Works: Tbilisi, Saguramo, Bakuriani, Mtskheta

Mtskheta
2
3
4+
from
from
$74 000
up to
up to
$600 000
from
from
58 m²
up to
up to
604 m²
15 listings
Studio, from $74,000, 62 m², Deka Didi Digomi
$‍74,000
$‍1,194 per m2
2 rooms62 m220 of 23
Ekvtime Kheladze St, 1
Tbilisi, Saburtalo, Deka Didi Digomi
2-room apartment, from $90,000, 60 m², null
$‍90,000
$‍1,500 per m2
2 rooms60 m211 of 11
Sulkhan Tsintsadze St, 59
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $87,000, 58 m², Otium Beliashvili
$‍87,000
$‍1,500 per m2
2 rooms58 m25 of 12
Akaki Beliashvili St, 110 (Block B-C)
Tbilisi, Didube, Otium Beliashvili
3-room apartment, from $135,000, 85 m², ED Sarajishvili
$‍135,000
$‍1,588 per m2
3 rooms85 m22 of 6
Petre Sarajishvili St, 1 (ED Sarajishvili 2)
Tbilisi, Saburtalo, ED Sarajishvili
4-room apartment, from $285,000, 180 m², null
$‍285,000
$‍1,583 per m2
4 rooms180 m212 of 12
Berbuki St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $145,000, 70 m², null
$‍145,000
$‍2,071 per m2
3 rooms70 m21 of 2
Veriko Anjaparidze St, 10
Tbilisi, Mtatsminda
5-room apartment, from $265,000, 228 m², null
$‍265,000
$‍1,162 per m2
5 rooms228 m21 of 12
Zaza Panaskertel-Tsitsishvili St, 16b
Tbilisi, Saburtalo
Hotel, from $600,000, 604 m², null
$‍600,000
$‍993 per m2
Hotel604 m23 of 3
Trialeti St
Bakuriani
5-room house, from $525,000, 433 m², null
$‍525,000
$‍1,212 per m2
433 m22 floors1 000 m2
Saguramo-Zedazeni Monastery, 10
Saguramo
Plot, from $150,000, null m², null
$‍150,000
1 200 m2
წიწამური-საგურამო-ცხვარიჭამია
Saguramo
Studio, from $132,000, 94 m², null
$‍132,000
$‍1,404 per m2
3 rooms94 m24 of 12
Asi Atasi Motsami St, 22
Tbilisi, Saburtalo
5-room house, from $290,000, 320 m², null
$‍290,000
$‍906 per m2
320 m22 floors700 m2
Niabi St, 8
Mtskheta
3-room apartment, from $135,000, 90 m², null
$‍135,000
$‍1,500 per m2
3 rooms90 m27 of 17
Akaki Tsereteli Ave
Tbilisi, Didube
Plot, from $176,000, null m², null
$‍176,000
1 132 m2
ზედაზენი, 12
Saguramo
4-room house, from $182,000, 140 m², null
$‍182,000
$‍1,300 per m2
140 m21 floor100 m2
Vaso Godziashvili 3rd Dead End
Tbilisi, Saburtalo