Gonio
1
2
4+
from
from
$48 000
up to
up to
$1 000 000
from
from
25 m²
up to
up to
1 089 m²
22 listings
Studio, from $53,000, 25 m², NBG Tower
$‍53,000
$‍2,120 per m2
1 room25 m25 of 28
Angisa 2nd Dead-end, 8
Batumi, Airport (district), NBG Tower
Studio, from $75,000, 38 m², Orbi Beach Tower
$‍75,000
$‍1,974 per m2
1 room38 m211 of 33
Sherif Khimshiashvili St, 57
Batumi, Airport (district), Orbi Beach Tower
4-room apartment, from $265,000, 122 m², Intourist Residence
$‍265,000
$‍2,172 per m2
4 rooms122 m227 of 38
Niko Pirosmani St, 17 (Block A)
Batumi, Khimshiashvili, Intourist Residence
5-room townhouse, from $250,000, 183 m², Batumi Villas
$‍250,000
$‍1,366 per m2
183 m23 floors
шоссе Аэропорта, 220-42з, Вилла 9
Batumi, Airport (district), Batumi Villas
4-room apartment, from $155,000, 90 m², Bagrationi Residence Batumi
$‍155,000
$‍1,722 per m2
4 rooms90 m224 of 32
Petre Bagrationi St, 131a
Batumi, Javakhishvili, Bagrationi Residence Batumi
Studio, from $48,000, 28 m², Orbi City
$‍48,000
$‍1,714 per m2
1 room28 m233 of 45
Sherif Khimshiashvili St, 7d (block C)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi City
Studio, from $69,000, 34 m², NBG Beach Panorama
$‍69,000
$‍2,029 per m2
1 room34 m224 of 28
Angis 2nd Lane, 10
Batumi, Airport (district), NBG Beach Panorama
2-room apartment, from $118,500, 40 m², Geverse Batumi Complex
$‍118,500
$‍2,963 per m2
2 rooms40 m214 of 14
26 May Street, 50 (Block A)
Batumi, Rustaveli, Geverse Batumi Complex
4-room apartment, from $620,000, 110 m², Bellevue Residence Batumi
$‍620,000
$‍5,636 per m2
4 rooms110 m210 of 20
Shota Rustaveli St, 40 (Hilton Hotel)
Batumi, Rustaveli, Bellevue Residence Batumi
Studio, from $62,000, 39 m², null
$‍62,000
$‍1,590 per m2
1 room39 m210 of 15
General Aslan Abashidze St, 25
Batumi, Agmashenebeli
Studio, from $70,000, 35 m², Intourist Residence
$‍70,000
$‍2,000 per m2
1 room35 m226 of 38
Niko Pirosmani St, 17 (Block B)
Batumi, Khimshiashvili, Intourist Residence
2-room apartment, from $72,000, 43 m², null
$‍72,000
$‍1,674 per m2
2 rooms43 m210 of 15
General Aslan Abashidze St, 25
Batumi, Agmashenebeli
2-room apartment, from $98,500, 51 m², Black Sea Towers
$‍98,500
$‍1,931 per m2
2 rooms51 m25 of 40
Zhiuli Shartava Ave, 16 (Block B)
Batumi, Bagrationi, Black Sea Towers
2-room apartment, from $111,000, 55 m², BlueSky Tower
$‍111,000
$‍2,018 per m2
Free layout55 m214 of 36
Tbel Abuseridze St, 13 (Block B)
Batumi, Khimshiashvili, BlueSky Tower
5-room apartment, from $971,500, 335 m², null
$‍971,500
$‍2,900 per m2
5 rooms335 m26 of 12
Khariton Akhvlediani St, 3/5/5ა
Batumi, Rustaveli
Hotel, from $1,000,000, 1089 m², null
$‍1,000,000
$‍918 per m2
Hotel1 089 m23 of 3
Svimon Kananeli St, 65
Gonio
2-room apartment, from $105,000, 41 m², Dreamland Oasis
$‍105,000
$‍2,561 per m2
2 rooms41 m21 of 19
Batumi St, 16 (Block 13)
Chakvi, Dreamland Oasis
2-room apartment, from $135,000, 50 m², Calligraphy Towers
$‍135,000
$‍2,700 per m2
2 rooms50 m226 of 45
Zhiuli Shartava Ave, 18 (Tower B)
Batumi, Bagrationi, Calligraphy Towers
2-room apartment, from $235,000, 58 m², Porta Batumi Tower
$‍235,000
$‍4,052 per m2
2 rooms58 m215 of 43
Egnate Ninoshvili St, 2
Batumi, Old City, Porta Batumi Tower
Studio, from $75,500, 38 m², STEPS
$‍75,500
$‍1,987 per m2
1 room38 m213 of 27
Grigol Lortkipanidze St, 2b
Batumi, Airport (district), STEPS