Kobuleti
1
2
3
4+
5 listings
$210,000
$1,615 per m2
130 m21 floor2 100 m2
Tevdore Mghvdeli St, 33
Batumi, Kakhaberi
$210,000
$553 per m2
380 m22 floors730 m2
3 я ул.
Batumi
$285,000
$1,425 per m2
200 m21 floor350 m2
Thevrat Gorgiladze St
Batumi, Javakhishvili
$375,000
$2,206 per m2
170 m23 floors350 m2
Memed Abashidze 2nd Lane
Kobuleti
$280,000
$1,556 per m2
180 m22 floors400 m2
David Guramishvili St
Batumi, Bagrationi