Commercial real estate
1
2
3
from
from
$55 000
up to
up to
$310 000
from
from
30 m²
up to
up to
145 m²
20 listings
2-room apartment, from $147,000, 50.1 m², Calligraphy Towers
$‍147,000
$‍2,934 per m2
2 rooms50.1 m233 of 45
Zhiuli Shartava Ave, 18 (Tower B)
Batumi, Bagrationi, Calligraphy Towers
3-room apartment, from $99,500, 74 m², Bagrationi Residence Batumi
$‍99,500
$‍1,345 per m2
3 rooms74 m216 of 25
Petre Bagrationi St, 131a
Batumi, Javakhishvili, Bagrationi Residence Batumi
2-room apartment, from $113,500, 45 m², Bagrationi Residence Batumi
$‍113,500
$‍2,522 per m2
2 rooms45 m220 of 25
Petre Bagrationi St, 131a
Batumi, Javakhishvili, Bagrationi Residence Batumi
3-room apartment, from $135,000, 54 m², Zurab Gorgiladze St, 96
$‍135,000
$‍2,500 per m2
3 rooms54 m25 of 22
Zurab Gorgiladze St, 96
Batumi, Khimshiashvili
1-room apartment, from $66,000, 31 m², Orbi Beach Tower
$‍66,000
$‍2,129 per m2
1 room31 m222 of 35
Sherif Khimshiashvili St, 57
Batumi, Airport (district), Orbi Beach Tower
1-room apartment, from $76,000, 34 m², Bagrationi Residence Batumi
$‍76,000
$‍2,235 per m2
1 room34 m25 of 32
Petre Bagrationi St, 131a
Batumi, Javakhishvili, Bagrationi Residence Batumi
3-room apartment, from $140,000, 78 m², Orbi City
$‍140,000
$‍1,795 per m2
3 rooms78 m247 of 47
Sherif Khimshiashvili St, 7d (block C)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi City
1-room apartment, from $55,000, 30 m², Orbi City
$‍55,000
$‍1,833 per m2
1 room30 m242 of 45
Sherif Khimshiashvili St, 7 (block C2)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi City
2-room apartment, from $69,500, 44 m², Orbi City
$‍69,500
$‍1,580 per m2
2 rooms44 m223 of 45
Sherif Khimshiashvili St, 7b (block A)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi City
2-room apartment, from $103,000, 55 m², White House
$‍103,000
$‍1,873 per m2
2 rooms55 m227 of 30
Angisa 1st Lane, 82
Batumi, Airport (district), White House
2-room apartment, from $118,500, 55 m², NBG Tower
$‍118,500
$‍2,155 per m2
2 rooms55 m22 of 28
Angisa 2nd Dead-end, 8
Batumi, Airport (district), NBG Tower
3-room apartment, from $125,000, 60 m², Aisi
$‍125,000
$‍2,083 per m2
3 rooms60 m217 of 26
Sherif Khimshiashvili St, 65b (Block B)
Batumi, Airport (district), Aisi
Commercial property, from $310,000, 145 m², null
$‍310,000
$‍2,138 per m2
145 m21 of 2
Ekvtime Taqaishvili St, 109
Batumi, Bagrationi
1-room apartment, from $98,420, 51.8 m², Metro City Residence
$‍98,420
$‍1,900 per m2
1 room51.8 m26 of 13
Lech and Maria Kaczynski St, 1a (Metro City A1)
Batumi, Airport (district), Metro City Residence
1-room apartment, from $105,400, 52.7 m², Metro City Residence
$‍105,400
$‍2,000 per m2
1 room52.7 m26 of 19
Lech and Maria Kaczynski St, 1 (Metro City A2)
Batumi, Airport (district), Metro City Residence
2-room apartment, from $70,000, 49.4 m², New Boulevard Residence
$‍70,000
$‍1,417 per m2
2 rooms49.4 m28 of 13
Zgvispiris St, 1 (Block C)
Batumi, Airport (district), New Boulevard Residence
2-room apartment, from $94,000, 38.9 m², Modern Residence
$‍94,000
$‍2,416 per m2
2 rooms38.9 m27 of 16
Vazha-Pshavela St, 53 (Block 1)
Batumi, Bagrationi, Modern Residence
2-room apartment, from $108,570, 49.35 m², Metro City Residence
$‍108,570
$‍2,200 per m2
2 rooms49.35 m26 of 19
Lech and Maria Kaczynski St, 1 (Metro City A2)
Batumi, Airport (district), Metro City Residence
1-room apartment, from $70,000, 34 m², Bagrationi Residence Batumi
$‍70,000
$‍2,059 per m2
1 room34 m214 of 25
Petre Bagrationi St, 131a
Batumi, Javakhishvili, Bagrationi Residence Batumi
3-room apartment, from $170,000, 72 m², Bagrationi Residence Batumi
$‍170,000
$‍2,361 per m2
3 rooms72 m218 of 32
Petre Bagrationi St, 131a
Batumi, Javakhishvili, Bagrationi Residence Batumi