Myhomegeo369
Works: Tbilisi
Speaks: english
369
House
2
3
4+
11 listings
$155,000
$1,476 per m2
4 rooms105 m23 of 10
Vakhtang Gorgasali St, 14
Tbilisi, Krtsanisi
$369,000
$1,724 per m2
214 m22 floors222 m2
Aleko Shengelia St, 22
Tbilisi, Mtatsminda
$135,000
$1,800 per m2
2 rooms75 m22 of 4
Martqopi Lane, 6
Tbilisi, Isani
$171,000
$1,500 per m2
4 rooms114 m23 of 4
Martqopi Lane, 6
Tbilisi, Isani
$124,000
$1,908 per m2
3 rooms65 m24 of 4
Permtserta St, 149 (Block D)
Tbilisi, Vake, Modern City Lisi
$88,000
$1,173 per m2
3 rooms75 m28 of 23
Shota Nadirashvili St., 28 (Block 20)
Tbilisi, Isani, Dirsi
$105,000
$1,750 per m2
3 rooms60 m22 of 9
Giorgi Nikoladze St, 15
Tbilisi, Krtsanisi, York Orta
$91,000
$1,517 per m2
3 rooms60 m22 of 11
Bob Walsh St, 32 bld 4-5 (Block D2)
Tbilisi, Saburtalo, Green Diamond
$396,000
$239 per m2
1 657 m22 floors
Vakhtang Gorgasali St
Tbilisi, Saburtalo
$155,000
$1,582 per m2
4 rooms98 m27 of 11
Bob Walsh St, 32 bld 2-3 (Block C1)
Tbilisi, Saburtalo, Green Diamond
$159,000
$1,674 per m2
4 rooms95 m212 of 12
Mikheil Abramishvili St, 36 (Block B)
Tbilisi, Isani, Mtkvari Residence