Lali

Lali

Works: Tbilisi, Batumi, Bakuriani, Tsavkisi, Saguramo

Tsavkisi
1
2
3
4+
from
from
$50 000
up to
up to
$3 000 000
from
from
30 m²
up to
up to
1 600 m²
200 listings
Studio, from $114,000, 62.5 m², null
$‍114,000
$‍1,824 per m2
3 rooms62.5 m28 of 12
Vepkhistqaosani St
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $100,000, 45 m², null
$‍100,000
$‍2,222 per m2
2 rooms45 m29 of 10
Tamaz Nadareishvili St
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $210,000, 90 m², null
$‍210,000
$‍2,333 per m2
3 rooms90 m25 of 7
Krtsanisi St
Tbilisi, Krtsanisi
5-room house, from $178,000, 188 m², null
$‍178,000
$‍947 per m2
188 m22 floors
Meri Shervashidze St
Tbilisi, Chugureti
Studio, from $98,000, 55 m², null
$‍98,000
$‍1,782 per m2
2 rooms55 m21 of 3
Shindisi St
Tbilisi, Mtatsminda
Studio, from $124,000, 86 m², null
$‍124,000
$‍1,442 per m2
3 rooms86 m24 of 5
Vazha-Pshavela Ave
Tbilisi, Vake
Studio, from $65,000, 42 m², null
$‍65,000
$‍1,548 per m2
2 rooms42 m24 of 7
Basiani St
Bakuriani
Studio, from $197,000, 65 m², null
$‍197,000
$‍3,031 per m2
3 rooms65 m27 of 8
Ilia Chavchavadze Ave
Tbilisi, Vake
2-room apartment, from $87,000, 47.4 m², null
$‍87,000
$‍1,835 per m2
2 rooms47.4 m24 of 8
Shalva Nutsubidze St
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $123,000, 78.8 m², null
$‍123,000
$‍1,561 per m2
3 rooms78.8 m22 of 17
Chargali St
Tbilisi, Nadzaladevi
2-room apartment, from $156,000, 52 m², null
$‍156,000
$‍3,000 per m2
2 rooms52 m25 of 12
Korneli Kekelidze St
Tbilisi, Vake
Studio, from $145,000, 100 m², null
$‍145,000
$‍1,450 per m2
2 rooms100 m24 of 5
Alex Gogolauris St
Tbilisi, Didube
Studio, from $150,000, 130 m², null
$‍150,000
$‍1,154 per m2
3 rooms130 m212 of 12
Sulkhan Tsintsadze St
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $183,000, 72.3 m², null
$‍183,000
$‍2,531 per m2
3 rooms72.3 m26 of 8
Giorgi Danelia St
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $197,000, 79 m², null
$‍197,000
$‍2,494 per m2
3 rooms79 m29 of 11
Tsqneti Highway
Tbilisi, Vake
Hotel, from $495,000, 150 m², null
$‍495,000
$‍3,300 per m2
Hotel150 m22 of 3
Giorgi Atoneli St, 8
Tbilisi, Mtatsminda
5-room house, from $300,000, 312 m², Tbilisi Acres
$‍300,000
$‍962 per m2
312 m28 floors680 m2
Naphetvrebi, B1
Tbilisi, Tbilisi Acres
Studio, from $140,000, 46.5 m², null
$‍140,000
$‍3,011 per m2
2 rooms46.5 m23 of 8
Petre Melikishvili St
Tbilisi, Vake
Commercial property, from $3,000,000, 1600 m², null
$‍3,000,000
$‍1,875 per m2
1 600 m21 of 3
Merab Kostava St
Tbilisi, Mtatsminda
Studio, from $130,000, 98.27 m², null
$‍130,000
$‍1,323 per m2
3 rooms98.27 m21 of 11
Solomon Dodashvili 1st Dead End
Tbilisi, Mtatsminda