Lali

Lali

Works: Tbilisi, Batumi, Bakuriani, Tsavkisi, Saguramo

Tsavkisi
1
2
3
4+
from
from
$50 000
up to
up to
$3 000 000
from
from
30 m²
up to
up to
1 600 m²
200 listings
Studio, from $380,000, 151 m², null
$‍380,000
$‍2,517 per m2
4 rooms151 m211 of 12
Merab Kostava St
Tbilisi, Mtatsminda
Studio, from $130,000, 103 m², Archi Saburtalo
$‍130,000
$‍1,262 per m2
3 rooms103 m21 of 7
Anna Politkovskaya St
Tbilisi, Vake, Archi Saburtalo
Studio, from $400,000, 180 m², null
$‍400,000
$‍2,222 per m2
5 rooms180 m22 of 5
Zakaria Paliashvili St
Tbilisi, Vake
Studio, from $98,000, 57 m², Archi Nutsubidze 2
$‍98,000
$‍1,719 per m2
3 rooms57 m210 of 16
Konstantine Kapaneli St
Tbilisi, Vake, Archi Nutsubidze 2
Studio, from $127,000, 57 m², null
$‍127,000
$‍2,228 per m2
2 rooms57 m24 of 8
Bakhtrioni St
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $77,000, 54 m², null
$‍77,000
$‍1,426 per m2
2 rooms54 m29 of 10
Davari St
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $165,000, 104 m², null
$‍165,000
$‍1,587 per m2
4 rooms104 m25 of 8
Bakhtrioni St
Tbilisi, Saburtalo
Plot, from $120,000, null m², null
$‍120,000
600 m2
Krtsanisi-Shindisi
Tbilisi, Krtsanisi
Studio, from $123,000, 82.5 m², null
$‍123,000
$‍1,491 per m2
4 rooms82.5 m211 of 12
Petre Iberi St
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $202,500, 81 m², null
$‍202,500
$‍2,500 per m2
3 rooms81 m23 of 8
Giorgi Danelia St
Tbilisi, Vake
Studio, from $145,000, 66 m², Archi Saburtalo
$‍145,000
$‍2,197 per m2
3 rooms66 m27 of 16
Anna Politkovskaya St
Tbilisi, Vake, Archi Saburtalo
Studio, from $200,000, 155 m², null
$‍200,000
$‍1,290 per m2
3 rooms155 m22 of 3
Zartsemi St
Tbilisi, Vake
Office, from $826,000, 295 m², null
$‍826,000
$‍2,800 per m2
Office295 m24 of 5
Vazha-Pshavela Ave
Tbilisi, Vake
Studio, from $87,000, 53 m², null
$‍87,000
$‍1,642 per m2
2 rooms53 m27 of 9
Teimuraz Bochorishvili St
Tbilisi, Gldani
Studio, from $79,500, 57 m², null
$‍79,500
$‍1,395 per m2
2 rooms57 m28 of 24
Giorgi Chqondideli St
Tbilisi, Nadzaladevi
Studio, from $119,000, 62.3 m², null
$‍119,000
$‍1,910 per m2
2 rooms62.3 m28 of 10
Tsqneti Highway
Tbilisi, Vake
2-room apartment, from $190,000, 70 m², null
$‍190,000
$‍2,714 per m2
2 rooms70 m24 of 11
Ilia Chavchavadze Ave
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $112,000, 67 m², null
$‍112,000
$‍1,672 per m2
3 rooms67 m22 of 11
Mirian Mepe St
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $121,000, 89 m², null
$‍121,000
$‍1,360 per m2
4 rooms89 m26 of 16
Demetre Tavdadebuli St
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $130,000, 57 m², null
$‍130,000
$‍2,281 per m2
2 rooms57 m22 of 5
Aleksandre (Sasha) Ioseliani 4th Lane
Tbilisi, Vake