Lali

Lali

Works: Tbilisi, Batumi, Bakuriani, Tsavkisi, Saguramo

Tsavkisi
1
2
3
4+
from
from
$50 000
up to
up to
$3 000 000
from
from
30 m²
up to
up to
1 600 m²
200 listings
Studio, from $128,340, 55.8 m², null
$‍128,340
$‍2,300 per m2
2 rooms55.8 m22 of 7
Nikifore Irbakhi St
Tbilisi, Isani
Office, from $170,000, 170 m², null
$‍170,000
$‍1,000 per m2
Office170 m21 of 4
Sairme Dead End
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $205,000, 150 m², null
$‍205,000
$‍1,367 per m2
4 rooms150 m21 of 5
Khomli St
Tbilisi, Vake
Studio, from $165,000, 80 m², null
$‍165,000
$‍2,063 per m2
4 rooms80 m22 of 3
Mikheil Lermontovi St
Tbilisi, Krtsanisi
2-room apartment, from $82,000, 40 m², null
$‍82,000
$‍2,050 per m2
2 rooms40 m21 of 4
Revaz Tabukashvili Dead End
Tbilisi, Mtatsminda
Studio, from $88,000, 46 m², null
$‍88,000
$‍1,913 per m2
2 rooms46 m27 of 24
Akaki Tsereteli Ave, 130
Tbilisi, Didube
Studio, from $140,000, 46.5 m², null
$‍140,000
$‍3,011 per m2
2 rooms46.5 m23 of 8
Petre Melikishvili St
Tbilisi, Vake
4-room house, from $420,000, 189 m², null
$‍420,000
$‍2,222 per m2
189 m22 floors450 m2
Shindisi 2nd Dead End
Tbilisi, Mtatsminda
Studio, from $150,000, 60 m², null
$‍150,000
$‍2,500 per m2
2 rooms60 m22 of 2
Akhmed Melashvili St
Batumi, Old City
Commercial property, from $1,300,000, 600 m², null
$‍1,300,000
$‍2,167 per m2
600 m23 of 3
Pekini Ave
Tbilisi, Saburtalo
Plot, from $400,000, null m², null
$‍400,000
1 622 m2
Niko Buri St
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $130,000, 65 m², null
$‍130,000
$‍2,000 per m2
3 rooms65 m22 of 9
Nikoloz Qipshidze St
Tbilisi, Vake
5-room house, from $200,000, 190 m², null
$‍200,000
$‍1,053 per m2
190 m22 floors30 m2
Lentekhi St
Tbilisi, Chugureti
Studio, from $91,000, 65.9 m², null
$‍91,000
$‍1,381 per m2
2 rooms65.9 m211 of 13
Giorgi Brtsqinvale 1st Lane
Tbilisi, Saburtalo
5-room house, from $500,000, 512 m², null
$‍500,000
$‍977 per m2
512 m23 floors1 000 m2
Vakhtang Tediashvili St
Tsavkisi, Mtatsminda
Studio, from $88,000, 39 m², null
$‍88,000
$‍2,256 per m2
2 rooms39 m21 of 8
Tsqneti St
Tbilisi, Vake
2-room apartment, from $135,000, 72 m², null
$‍135,000
$‍1,875 per m2
2 rooms72 m23 of 4
Kojori Exit
Tbilisi, Mtatsminda
3-room apartment, from $170,000, 80 m², null
$‍170,000
$‍2,125 per m2
3 rooms80 m21 of 3
Lado Asatiani St
Tbilisi, Mtatsminda
Studio, from $300,000, 95 m², null
$‍300,000
$‍3,158 per m2
3 rooms95 m24 of 7
Besiki St
Tbilisi, Mtatsminda
Studio, from $88,000, 40 m², null
$‍88,000
$‍2,200 per m2
1 room40 m21 of 8
Tsqneti St
Tbilisi, Vake