Eto

Eto

Works: Tbilisi, Batumi, Mtskheta, Bakuriani, Tsavkisi

Mtskheta
1
2
3
4+
from
from
$1 500
up to
up to
$826 000
from
from
29 m²
up to
up to
1 790 m²
101 listings
Studio, from $105,000, 48.25 m², null
$‍105,000
$‍2,176 per m2
2 rooms48.25 m22 of 10
Ilia Abuladze St
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $120,000, 59 m², null
$‍120,000
$‍2,034 per m2
3 rooms59 m210 of 12
Vakhtang Gorgasali St
Tbilisi, Krtsanisi
Studio, from $104,500, 64.2 m², null
$‍104,500
$‍1,628 per m2
3 rooms64.2 m211 of 11
Moscow Ave
Tbilisi, Isani
Studio, from $98,000, 56 m², null
$‍98,000
$‍1,750 per m2
3 rooms56 m211 of 14
David Guramishvili Ave
Tbilisi, Nadzaladevi
Plot, from $250,000, null m², null
$‍250,000
10 000 m2
უფურეთი , 1
Mtskheta
Plot, from $90,000, null m², null
$‍90,000
3 000 m2
ფრეზეთის ქუჩები, 1
Mtskheta
5-room apartment, from $210,000, 138.2 m², null
$‍210,000
$‍1,520 per m2
Free layout138.2 m23 of 10
Zaza Panaskertel-Tsitsishvili St
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $199,000, 100 m², null
$‍199,000
$‍1,990 per m2
4 rooms100 m213 of 20
Vakhtang Gorgasali St
Tbilisi, Krtsanisi
Studio, from $99,000, 80 m², null
$‍99,000
$‍1,238 per m2
3 rooms80 m22 of 9
Chargali St
Tbilisi, Nadzaladevi
5-room apartment, from $191,000, 162 m², Gagarini Eco House
$‍191,000
$‍1,179 per m2
Free layout162 m25 of 7
Ioseb Imedashvili St
Tbilisi, Saburtalo, Gagarini Eco House
Office, from $826,000, 295 m², null
$‍826,000
$‍2,800 per m2
Office295 m24 of 5
Vazha-Pshavela Ave
Tbilisi, Saburtalo
4-room apartment, from $175,000, 95 m², null
$‍175,000
$‍1,842 per m2
4 rooms95 m23 of 5
Ivane Beritashvili St
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $145,000, 100 m², null
$‍145,000
$‍1,450 per m2
4 rooms100 m27 of 9
Petre Iberi St
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $115,000, 77 m², null
$‍115,000
$‍1,494 per m2
3 rooms77 m23 of 9
Petre Iberi St
Tbilisi, Saburtalo
6-room apartment, from $238,000, 133 m², null
$‍238,000
$‍1,789 per m2
6 rooms133 m24 of 9
Tsqneti Highway
Tbilisi, Vake
5-room apartment, from $133,000, 117 m², null
$‍133,000
$‍1,137 per m2
5 rooms117 m211 of 16
Demetre Tavdadebuli St
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $100,000, 55 m², null
$‍100,000
$‍1,818 per m2
2 rooms55 m23 of 11
Vakhtang Gorgasali St
Tbilisi, Krtsanisi
Studio, from $124,000, 64.7 m², Dona Palace Saburtalo
$‍124,000
$‍1,917 per m2
3 rooms64.7 m214 of 16
Elizbar Mindeli St, 12 (Block 5)
Tbilisi, Vake, Dona Palace Saburtalo
Studio, from $129,000, 62.33 m², null
$‍129,000
$‍2,070 per m2
3 rooms62.33 m215 of 15
Gazapkhuli St
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $230,000, 78 m², null
$‍230,000
$‍2,949 per m2
3 rooms78 m27 of 9
Akhmed Melashvili St
Batumi, Old City