გთავაზობთ გასაყიდ მიწის ნაკვეთს ბათუმის თვალწარმტაც უბანში, მისამართზე: კახაბერ შერვაშიძის აღმართი, 52. ძირითადი მახასიათებლები: • ფართობი: 800 კვ. მ • დანიშნულება: სასოფლო-სამეურნეო (არასასოფლო-სამეურნეო დანიშნულებაზე გადაყვანის პერსპექტივით) • ფასი: 82 400 აშშ დოლარი ეს ნაკვეთი იდეალურია მათთვის, ვინც გეგმავს სახლის, აგარაკის ან სხვა უძრავი ქონების მშენებლობას. მოსახერხებელი მდებარეობა ეკოლოგიურად სუფთა ზონაში და ქალაქის ცენტრთან სიახლოვე მას საუკეთესო საინვესტიციო არჩევნად აქცევს. დამატებითი ინფორმაციისთვის და დათვალიერების ორგანიზებისთვის, გთხოვთ, დაგვიკავშირდეთ. არ გაუშვათ შანსი შეიძინოთ მიწა ბათუმის ერთ-ერთ ყველაზე პერსპექტიულ უბანში! ბათუმი საქართველოს შავიზღვისპირეთის მარგალიტია. ბუნებრივი სილამაზისა და ხელსაყრელი კლიმატის უნიკალური კომბინაცია მას საცხოვრებლად და დასასვენებლად იდეალურ ადგილად აქცევს. ბათუმის უძრავი ქონება ინვესტორებს არა მხოლოდ ლამაზი ხედებით, არამედ ეკონომიკური ზრდის პერსპექტივებითაც იზიდავს. უნიკალური არქიტექტურა, რომელიც აერთიანებს თანამედროვე შენობებსა და ქართული კულტურის ელემენტებს, შთამბეჭდავ ატმოსფეროს ქმნის. ქალაქი ასევე ცნობილია აქტიური დასვენების შესაძლებლობებით. ბათუმში შეგიძლიათ დაკავდეთ წყლის სპორტით, ისეირნოთ ფეხით ან ველოსიპედით, ეწვიოთ პარკებსა და მწვანე ზონებს. ასევე, თითქმის ყველა ხუთვარსკვლავიან სასტუმროში განთავსებულია კაზინო, რაც ტურისტებს მთელი მსოფლიოდან იზიდავს. ნებისმიერი კითხვის შემთხვევაში დაგვიკავშირდით. გამოიწერეთ ჩვენი სოციალური ქსელები სხვა ობიექტების სანახავად.