Руслан

Руслан

Works: Batumi
Speaks: русский

Realtor properties

Sale
Rent
1
2
3
from
from
$24 800
up to
up to
$210 000
from
from
28 m²
up to
up to
103 m²
72 listings
2-room apartment, from $38,550, 51.4 m², New Boulevard
$‍38,550
$‍750 per m2
2 rooms51.4 m210 of 27
Grigol Lortkipanidze St, 20
Batumi, Airport (district), New Boulevard
Studio, from $68,000, 40 m², Dar Tower
$‍68,000
$‍1,700 per m2
1 room40 m221 of 35
Zhiuli Shartava Ave, 8
Batumi, Khimshiashvili, Dar Tower
Studio, from $75,000, 40 m², Dar Tower
$‍75,000
$‍1,875 per m2
1 room40 m217 of 35
Zhiuli Shartava Ave, 8
Batumi, Khimshiashvili, Dar Tower
2-room apartment, from $91,000, 50 m², null
$‍91,000
$‍1,820 per m2
2 rooms50 m215 of 25
Zgvispiris St, 1
Batumi, Airport (district)
3-room apartment, from $128,000, 85.33 m², null
$‍128,000
$‍1,500 per m2
3 rooms85.33 m210 of 25
Sherif Khimshiashvili St, 53
Batumi, Airport (district)
2-room apartment, from $85,000, 43 m², null
$‍85,000
$‍1,977 per m2
2 rooms43 m225 of 35
Angisa St, 11
Batumi, Airport (district)
Studio, from $72,000, 29 m², Alliance Palace
$‍72,000
$‍2,483 per m2
1 room29 m214 of 41
Sherif Khimshiashvili St, 5
Batumi, Khimshiashvili, Alliance Palace
2-room apartment, from $80,000, 46 m², David Aghmashenebeli St, 3
$‍80,000
$‍1,739 per m2
2 rooms46 m214 of 25
David Aghmashenebeli St, 3
Batumi, Agmashenebeli
3-room apartment, from $110,000, 53 m², Zhiuli Shartava Ave, 27-31
$‍110,000
$‍2,075 per m2
3 rooms53 m28 of 20
Zhiuli Shartava Ave, 27-31
Batumi, Javakhishvili
Studio, from $68,000, 36 m², Dar Tower
$‍68,000
$‍1,889 per m2
1 room36 m230 of 34
Zhiuli Shartava Ave, 8
Batumi, Khimshiashvili, Dar Tower
Studio, from $70,000, 34.7 m², Intourist Residence
$‍70,000
$‍2,017 per m2
1 room34.7 m226 of 37
Niko Pirosmani St, 17 (Block A)
Batumi, Khimshiashvili, Intourist Residence
Studio, from $64,000, 34 m², Dar Tower
$‍64,000
$‍1,882 per m2
1 room34 m218 of 19
Niko Pirosmani St, 19
Batumi, Khimshiashvili, Dar Tower
1-room apartment, from $63,000, 33.4 m², Intourist Residence
$‍63,000
$‍1,886 per m2
1 room33.4 m222 of 37
Niko Pirosmani St, 17 (Block A)
Batumi, Khimshiashvili, Intourist Residence
2-room apartment, from $62,000, 41.6 m², Invest Batumi
$‍62,000
$‍1,490 per m2
2 rooms41.6 m211 of 25
Tamar Mepe Ave, 1
Batumi, Old City, Invest Batumi
2-room apartment, from $59,000, 34 m², NBG Tower
$‍59,000
$‍1,735 per m2
2 rooms34 m218 of 28
Angisa 2nd Dead-end, 8
Batumi, Airport (district), NBG Tower
2-room apartment, from $58,000, 40 m², null
$‍58,000
$‍1,450 per m2
2 rooms40 m210 of 25
Zgvispiris St, 10
Batumi, Airport (district)
Studio, from $58,000, 33 m², Zurab Gorgiladze St, 98
$‍58,000
$‍1,758 per m2
1 room33 m221 of 35
Zurab Gorgiladze St, 98
Batumi, Khimshiashvili
Studio, from $58,000, 33 m², Zurab Gorgiladze St, 98
$‍58,000
$‍1,758 per m2
1 room33 m225 of 35
Zurab Gorgiladze St, 98
Batumi, Khimshiashvili
Studio, from $58,000, 33 m², Zurab Gorgiladze St, 98
$‍58,000
$‍1,758 per m2
1 room33 m217 of 35
Zurab Gorgiladze St, 98
Batumi, Khimshiashvili
2-room apartment, from $55,000, 34 m², Airport Highway, 25
$‍55,000
$‍1,618 per m2
2 rooms34 m24 of 25
Airport Highway, 25
Batumi, Agmashenebeli