Commercial real estate
1
2
3
4+
from
from
$30 000
up to
up to
$950 000
from
from
21 m²
up to
up to
170 m²
202 listings
2-room apartment, from $135,000, 52 m², Greenhill Residence
$‍135,000
$‍2,596 per m2
2 rooms52 m22 of 12
Universiteti St
Tbilisi, Vake, Greenhill Residence
3-room apartment, from $190,000, 79.2 m², null
$‍190,000
$‍2,399 per m2
3 rooms79.2 m220 of 21
Zurab Anjaparidze 2nd Lane
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $127,000, 68.5 m², null
$‍127,000
$‍1,854 per m2
3 rooms68.5 m26 of 10
Nadikvari 3rd St
Tbilisi, Krtsanisi
3-room apartment, from $168,000, 61 m², null
$‍168,000
$‍2,754 per m2
3 rooms61 m213 of 14
Anna Politkovskaya St
Tbilisi, Vake
2-room apartment, from $160,000, 71 m², null
$‍160,000
$‍2,254 per m2
2 rooms71 m217 of 37
Zhiuli Shartava St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $110,000, 51.7 m², null
$‍110,000
$‍2,128 per m2
2 rooms51.7 m25 of 8
Suliko Tortladze St
Tbilisi, Krtsanisi
3-room apartment, from $185,000, 110 m², null
$‍185,000
$‍1,682 per m2
3 rooms110 m210 of 12
Mikheil Asatiani St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $176,000, 67 m², null
$‍176,000
$‍2,627 per m2
3 rooms67 m24 of 12
Universiteti St
Tbilisi, Vake
2-room apartment, from $95,000, 47 m², Idea Panorama
$‍95,000
$‍2,021 per m2
2 rooms47 m22 of 4
Giorgi Danelia St
Tbilisi, Vake, Idea Panorama
2-room apartment, from $135,000, 75 m², null
$‍135,000
$‍1,800 per m2
2 rooms75 m223 of 23
Beri Gabriel Salosi Ave
Tbilisi, Isani
3-room apartment, from $170,000, 84 m², Monolith Green City
$‍170,000
$‍2,024 per m2
3 rooms84 m210 of 12
Nadikvari 3rd St
Tbilisi, Krtsanisi, Monolith Green City
2-room apartment, from $128,000, 68 m², null
$‍128,000
$‍1,882 per m2
2 rooms68 m210 of 12
Nadikvari 3rd St
Tbilisi, Krtsanisi
2-room apartment, from $85,000, 38.4 m², Megobroba Jikia
$‍85,000
$‍2,214 per m2
2 rooms38.4 m28 of 12
Anna Politkovskaya St, 40a
Tbilisi, Vake, Megobroba Jikia
3-room apartment, from $97,000, 78 m², null
$‍97,000
$‍1,244 per m2
3 rooms78 m26 of 12
Lertsami St
Tbilisi, Isani
2-room apartment, from $155,000, 86 m², null
$‍155,000
$‍1,802 per m2
2 rooms86 m28 of 8
Telavi St
Tbilisi, Isani
2-room apartment, from $92,000, 51 m², null
$‍92,000
$‍1,804 per m2
2 rooms51 m210 of 19
Vakhtang Gorgasali Square
Tbilisi, Krtsanisi
2-room apartment, from $106,000, 59 m², null
$‍106,000
$‍1,797 per m2
2 rooms59 m217 of 20
Vakhtang Gorgasali Square
Tbilisi, Krtsanisi
2-room apartment, from $79,000, 52 m², null
$‍79,000
$‍1,519 per m2
2 rooms52 m23 of 12
Mariam Abramishvili St
Tbilisi, Isani
2-room apartment, from $210,000, 86.1 m², null
$‍210,000
$‍2,439 per m2
2 rooms86.1 m24 of 6
Ibrahim Ispahanli St
Tbilisi, Krtsanisi
3-room apartment, from $220,000, 113 m², null
$‍220,000
$‍1,947 per m2
3 rooms113 m28 of 19
Bochorma St
Tbilisi, Isani