Giorgi Capital Property

Giorgi Capital Property

Works: Tbilisi, Mtskheta, Rustavi, Saguramo, Zugdidi

Mtskheta
1
2
3
4+
from
from
$41 580
up to
up to
$256 000
from
from
37 m²
up to
up to
231 m²
90 listings
3-room apartment, from $75,600, 75.6 m², null
$‍75,600
$‍1,000 per m2
3 rooms75.6 m26 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
1-room apartment, from $57,435, 54.7 m², null
$‍57,435
$‍1,050 per m2
1 room54.7 m26 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
1-room apartment, from $43,780, 39.8 m², null
$‍43,780
$‍1,100 per m2
1 room39.8 m212 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $220,000, 91.7 m², null
$‍220,000
$‍2,399 per m2
3 rooms91.7 m213 of 17
Petre Kavtaradze St
Tbilisi, Vake
2-room apartment, from $127,000, 52 m², null
$‍127,000
$‍2,442 per m2
2 rooms52 m24 of 8
Shalva Nutsubidze St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $109,000, 72 m², null
$‍109,000
$‍1,514 per m2
3 rooms72 m23 of 12
Ramaz Shengelia St
Tbilisi, Gldani
4-room apartment, from $123,000, 82 m², null
$‍123,000
$‍1,500 per m2
4 rooms82 m211 of 12
Petre Iberi St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $160,000, 107 m², null
$‍160,000
$‍1,495 per m2
3 rooms107 m27 of 12
Mirian Mepe St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $80,000, 51 m², null
$‍80,000
$‍1,569 per m2
2 rooms51 m25 of 7
Patmani St
Tbilisi, Saburtalo
1-room apartment, from $41,580, 37.8 m², null
$‍41,580
$‍1,100 per m2
1 room37.8 m210 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
1-room apartment, from $43,780, 39.8 m², null
$‍43,780
$‍1,100 per m2
1 room39.8 m212 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
1-room apartment, from $57,435, 54.7 m², null
$‍57,435
$‍1,050 per m2
1 room54.7 m26 of 12
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $75,600, 75.6 m², null
$‍75,600
$‍1,000 per m2
3 rooms75.6 m26 of 12
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $63,600, 63.6 m², null
$‍63,600
$‍1,000 per m2
2 rooms63.6 m212 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $130,000, 61.8 m², null
$‍130,000
$‍2,104 per m2
2 rooms61.8 m26 of 12
Nadikvari 3rd St
Tbilisi, Krtsanisi
3-room apartment, from $120,000, 73.75 m², Vefkhistkaosani St, 54/1-2, Davari St, 37
$‍120,000
$‍1,627 per m2
3 rooms73.75 m27 of 8
Vepkhistqaosani St
Tbilisi, Saburtalo
4-room apartment, from $182,000, 77 m², null
$‍182,000
$‍2,364 per m2
4 rooms77 m212 of 18
Anna Politkovskaya St
Tbilisi, Vake
2-room apartment, from $139,000, 65 m², null
$‍139,000
$‍2,138 per m2
2 rooms65 m212 of 13
Sulkhan Tsintsadze St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $130,000, 98.27 m², null
$‍130,000
$‍1,323 per m2
3 rooms98.27 m21 of 11
Solomon Dodashvili 1st Dead End
Tbilisi, Mtatsminda
3-room apartment, from $154,000, 90.7 m², null
$‍154,000
$‍1,698 per m2
3 rooms90.7 m23 of 13
Tsqaltubo St
Tbilisi, Didube