Giorgi Capital Property

Giorgi Capital Property

Works: Tbilisi, Mtskheta, Rustavi, Saguramo, Zugdidi

Mtskheta
1
2
3
4+
from
from
$41 580
up to
up to
$256 000
from
from
37 m²
up to
up to
231 m²
90 listings
6-room apartment, from $210,000, 231 m², null
$‍210,000
$‍909 per m2
6 rooms231 m29 of 9
Petre Iberi St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $162,000, 76 m², null
$‍162,000
$‍2,132 per m2
3 rooms76 m214 of 28
Navtlughi St
Tbilisi, Isani
3-room apartment, from $154,000, 64 m², null
$‍154,000
$‍2,406 per m2
3 rooms64 m213 of 19
Elizbar Mindeli St
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $145,000, 97 m², null
$‍145,000
$‍1,495 per m2
3 rooms97 m210 of 14
Mirian Mepe St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $193,000, 80 m², null
$‍193,000
$‍2,413 per m2
3 rooms80 m28 of 16
Mikheil Shavishvili St
Tbilisi, Vake
2-room apartment, from $165,000, 60 m², null
$‍165,000
$‍2,750 per m2
2 rooms60 m210 of 16
Zhiuli Shartava St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $110,000, 58 m², null
$‍110,000
$‍1,897 per m2
2 rooms58 m26 of 10
Beri Gabriel Salosi Ave
Tbilisi, Isani
3-room apartment, from $115,000, 64 m², null
$‍115,000
$‍1,797 per m2
3 rooms64 m215 of 15
Aleksi Gobronidze St
Tbilisi, Gldani
2-room apartment, from $138,000, 42 m², null
$‍138,000
$‍3,286 per m2
2 rooms42 m25 of 7
Bochorma St
Tbilisi, Isani
2-room apartment, from $136,000, 55 m², null
$‍136,000
$‍2,473 per m2
2 rooms55 m24 of 11
Universiteti St
Tbilisi, Vake
2-room apartment, from $112,000, 55 m², null
$‍112,000
$‍2,036 per m2
2 rooms55 m27 of 13
Elizbar Mindeli St
Tbilisi, Vake
4-room apartment, from $198,000, 96 m², null
$‍198,000
$‍2,063 per m2
4 rooms96 m28 of 12
Mikheil Asatiani St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $142,000, 70 m², null
$‍142,000
$‍2,029 per m2
3 rooms70 m28 of 8
Nikoloz Qipshidze St
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $165,000, 98 m², null
$‍165,000
$‍1,684 per m2
3 rooms98 m29 of 18
Korneli Kekelidze St
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $153,000, 60 m², null
$‍153,000
$‍2,550 per m2
3 rooms60 m25 of 15
Akaki Tsereteli Ave
Tbilisi, Didube
3-room apartment, from $141,000, 78.9 m², null
$‍141,000
$‍1,787 per m2
3 rooms78.9 m28 of 10
Giorgi Chqondideli St
Tbilisi, Nadzaladevi
3-room apartment, from $123,000, 67 m², null
$‍123,000
$‍1,836 per m2
3 rooms67 m21 of 12
Giorgi Chqondideli St
Tbilisi, Nadzaladevi
4-room apartment, from $165,000, 77 m², null
$‍165,000
$‍2,143 per m2
4 rooms77 m24 of 14
Universiteti St
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $143,000, 72 m², null
$‍143,000
$‍1,986 per m2
3 rooms72 m224 of 24
Alio Mirtskhulava St
Tbilisi, Didube
3-room apartment, from $165,000, 80 m², null
$‍165,000
$‍2,063 per m2
3 rooms80 m27 of 8
Simon Chikovani St
Tbilisi, Saburtalo