Telavi
1
2
3
4+
from
from
$21 000
up to
up to
$1 390 000
from
from
30 m²
up to
up to
360 m²
60 listings
2-room apartment, from $135,000, 46.8 m², Park Home Saburtalo
$‍135,000
$‍2,885 per m2
2 rooms46.8 m227 of 27
Gazapkhulis St, 4
Tbilisi, Vake, Park Home Saburtalo
4-room apartment, from $175,000, 95 m², null
$‍175,000
$‍1,842 per m2
4 rooms95 m23 of 5
Ivane Beritashvili St, 33
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $74,000, 50 m², null
$‍74,000
$‍1,480 per m2
3 rooms50 m21 of 2
Maxim Gorky St, 36
Tbilisi, Chugureti
3-room apartment, from $175,000, 95 m², null
$‍175,000
$‍1,842 per m2
3 rooms95 m215 of 17
Kalistrate Kutateladze St, 19
Tbilisi, Vake
2-room apartment, from $64,000, 38 m², null
$‍64,000
$‍1,684 per m2
2 rooms38 m23 of 3
Tamar Mepe Ave, 31
Tbilisi, Chugureti
2-room apartment, from $147,000, 71 m², null
$‍147,000
$‍2,070 per m2
2 rooms71 m29 of 14
Nino Zhvania St, 10
Tbilisi
2-room apartment, from $140,000, 70 m², null
$‍140,000
$‍2,000 per m2
2 rooms70 m23 of 15
Ilia Chavchavadze Ave, 83 bloki I
Tbilisi, Vake
1-room apartment, from $70,000, 47 m², null
$‍70,000
$‍1,489 per m2
1 room47 m21 of 2
Dimitri Uznadze St, 6
Tbilisi, Chugureti
1-room apartment, from $61,000, 38 m², null
$‍61,000
$‍1,605 per m2
1 room38 m21 of 4
Zurab Chavchavadze St, 11/102
Tbilisi, Chugureti
4-room apartment, from $175,000, 105 m², null
$‍175,000
$‍1,667 per m2
4 rooms105 m29 of 9
Ramaz Chkhikvadze St, 6 korp. 2
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $165,000, 94 m², null
$‍165,000
$‍1,755 per m2
3 rooms94 m29 of 18
Korneli Kekelidze St, 62
Tbilisi, Mtatsminda
4-room apartment, from $130,000, 85 m², null
$‍130,000
$‍1,529 per m2
4 rooms85 m23 of 4
Mikheil Bukhaidze St, 30
Tbilisi, Chugureti
4-room apartment, from $125,000, 72 m², null
$‍125,000
$‍1,736 per m2
4 rooms72 m22 of 2
Egnate Ninoshvili St, 16
Tbilisi, Chugureti
3-room apartment, from $125,000, 70 m², null
$‍125,000
$‍1,786 per m2
3 rooms70 m22 of 2
Mikheil Tsinamdzghvrishvili St, 9/12
Tbilisi, Chugureti
3-room apartment, from $75,000, 40 m², null
$‍75,000
$‍1,875 per m2
3 rooms40 m23 of 3
David Aghmashenebeli Ave, 195
Tbilisi, Didube
2-room apartment, from $105,000, 43 m², null
$‍105,000
$‍2,442 per m2
2 rooms43 m23 of 3
Davit Kldiashvili St, 1/97
Tbilisi, Chugureti
9-room house, from $500,000, 226 m², null
$‍500,000
$‍2,212 per m2
226 m22 floors100 m2
Ivane Javakhishvili St, 81
Tbilisi, Chugureti
4-room apartment, from $250,000, 123 m², null
$‍250,000
$‍2,033 per m2
4 rooms123 m21 of 2
Betlemi St, 11
Tbilisi, Krtsanisi
2-room apartment, from $140,000, 80 m², null
$‍140,000
$‍1,750 per m2
2 rooms80 m23 of 3
Giga Lortkipanidze St, 9
Tbilisi, Mtatsminda
Plot, from $21,000, null m², null
$‍21,000
1 416 m2
Кисисхеви
Telavi