Igor FreeDom

Igor FreeDom

Works: Batumi, Gonio, Kobuleti, Chakvi, Kvariati

Kobuleti
1
2
3
4+
from
from
$27 900
up to
up to
$2 000 000
from
from
23 m²
up to
up to
1 080 m²
146 listings
4-room apartment, from $56,000, 110 m², Vox
$‍56,000
$‍509 per m2
Free layout110 m222 of 22
Angisa St, 2
Batumi, Airport (district), Vox
4-room house, from $650,000, 240 m², null
$‍650,000
$‍2,708 per m2
240 m23 floors400 m2
Ferie St
Batumi
3-room apartment, from $104,000, 83.5 m², null
$‍104,000
$‍1,246 per m2
3 rooms83.5 m25 of 10
Tamar Mepe 3rd Lane
Batumi, Mtsvane Kontskhi
1-room apartment, from $65,000, 32 m², BlueSky Tower
$‍65,000
$‍2,031 per m2
1 room32 m28 of 36
Tbel Abuseridze St, 13 (Block B)
Batumi, Khimshiashvili, BlueSky Tower
1-room apartment, from $77,000, 37.5 m², STEPS
$‍77,000
$‍2,053 per m2
1 room37.5 m213 of 27
Grigol Lortkipanidze St, 2b
Batumi, Airport (district), STEPS
2-room apartment, from $45,000, 45.36 m², Optima Residence
$‍45,000
$‍992 per m2
2 rooms45.36 m29 of 18
Adlia St, 14
Batumi, Airport (district), Optima Residence
2-room apartment, from $70,000, 48.9 m², Rainbow
$‍70,000
$‍1,431 per m2
2 rooms48.9 m29 of 15
Adlia Street, 6
Batumi, Airport (district), Rainbow
1-room apartment, from $56,000, 33.2 m², Rainbow
$‍56,000
$‍1,687 per m2
1 room33.2 m214 of 15
Adlia Street, 6
Batumi, Airport (district), Rainbow
2-room apartment, from $129,000, 55.4 m², Marina Club
$‍129,000
$‍2,329 per m2
2 rooms55.4 m29 of 18
Lech and Maria Kachinski St, 19/1 (Block C)
Batumi, Airport (district), Marina Club
1-room apartment, from $68,000, 35.9 m², Marina Club
$‍68,000
$‍1,894 per m2
1 room35.9 m24 of 18
Lech and Maria Kachinski St, 19/1 (Block C)
Batumi, Airport (district), Marina Club
1-room apartment, from $39,500, 26.3 m², STEPS
$‍39,500
$‍1,502 per m2
1 room26.3 m214 of 27
Grigol Lortkipanidze St, 2b
Batumi, Airport (district), STEPS
2-room apartment, from $64,000, 54.5 m², Optima Residence
$‍64,000
$‍1,174 per m2
2 rooms54.5 m23 of 18
Adlia St, 14
Batumi, Airport (district), Optima Residence
1-room apartment, from $85,000, 66.3 m², Optima Residence
$‍85,000
$‍1,282 per m2
1 room66.3 m28 of 18
Adlia St, 14
Batumi, Airport (district), Optima Residence
5-BR cottage, from $1,500,000, 1080 m², null
$‍1,500,000
$‍1,389 per m2
1 080 m21 floor1 054 m2
Grigol Eliava St, 36
Batumi, Airport (district)
1-room apartment, from $53,000, 32.4 m², Orbi Sea Towers
$‍53,000
$‍1,636 per m2
1 room32.4 m221 of 23
Sherif Khimshiashvili St, 15g (Block G)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi Sea Towers
1-room apartment, from $44,000, 33 m², Orbi City
$‍44,000
$‍1,333 per m2
1 room33 m245 of 45
Sherif Khimshiashvili St, 7d (block C)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi City
1-room apartment, from $68,000, 40 m², Dar Tower
$‍68,000
$‍1,700 per m2
1 room40 m221 of 35
Pirosmani St, 19 (Ramada Plaza)
Batumi, Khimshiashvili, Dar Tower
3-room apartment, from $106,000, 68.4 m², A.Sector Megobroba
$‍106,000
$‍1,550 per m2
3 rooms68.4 m216 of 20
Megobroba St, 2
Batumi, Mtsvane Kontskhi, A.Sector Megobroba
2-room apartment, from $106,000, 90.5 m², Black Sea Panorama
$‍106,000
$‍1,171 per m2
2 rooms90.5 m213 of 15
Queen Tamar 3rd Lane, 1a
Batumi, Mtsvane Kontskhi, Black Sea Panorama
1-room apartment, from $49,000, 30 m², Aisi
$‍49,000
$‍1,633 per m2
1 room30 m213 of 15
Angisa 3rd Dead End
Batumi, Airport (district), Aisi