Igor FreeDom

Igor FreeDom

Works: Batumi, Gonio, Kobuleti, Chakvi, Kvariati

Kobuleti
1
2
3
4+
from
from
$27 900
up to
up to
$2 000 000
from
from
23 m²
up to
up to
1 080 m²
146 listings
Plot, from $525,420, null m², null
$‍525,420
2 502 m2
Tsminda Nino 1st Dead End
Gonio
Plot, from $125,000, null m², null
$‍125,000
4 156 m2
Shota Rustaveli St
Kobuleti
5-room house, from $430,000, 350 m², null
$‍430,000
$‍1,229 per m2
350 m23 floors620 m2
Batumgori St
Batumi, Kakhaberi
2-room apartment, from $135,000, 61 m², Dream Corner
$‍135,000
$‍2,213 per m2
2 rooms61 m27 of 7
Tamar Mepe 3rd Lane,
Batumi, Makhinjauri, Dream Corner
4-room apartment, from $190,000, 105 m², New Bat Group
$‍190,000
$‍1,810 per m2
4 rooms105 m213 of 17
Alexander Pushkin St, 162
Batumi, Bagrationi, New Bat Group
4-room apartment, from $250,000, 115 m², Mega City
$‍250,000
$‍2,174 per m2
4 rooms115 m220 of 23
Shalva Inasaridze St, 7
Batumi, Khimshiashvili, Mega City
2-room apartment, from $140,000, 60 m², Dreamland Oasis
$‍140,000
$‍2,333 per m2
2 rooms60 m22 of 19
Batumi St, 16 (Block 14)
Chakvi, Dreamland Oasis
4-room house, from $220,000, 88 m², null
$‍220,000
$‍2,500 per m2
88 m21 floor920 m2
Tamar Mepe Ave
Chakvi
3-room apartment, from $220,000, 90 m², null
$‍220,000
$‍2,444 per m2
3 rooms90 m25 of 5
26 May St
Batumi, Rustaveli
3-room apartment, from $230,000, 78 m², null
$‍230,000
$‍2,949 per m2
3 rooms78 m26 of 6
26 May St
Batumi, Rustaveli
2-room apartment, from $120,000, 48 m², Batumi View
$‍120,000
$‍2,500 per m2
2 rooms48 m23 of 13
Lech and Maria Kaczynski St, 8a (Block A)
Batumi, Airport (district), Batumi View
2-room apartment, from $80,000, 48 m², Nev Tower
$‍80,000
$‍1,667 per m2
2 rooms48 m215 of 20
Angisa St, 20-22
Batumi, Airport (district), Nev Tower
2-room apartment, from $95,000, 44 m², null
$‍95,000
$‍2,159 per m2
2 rooms44 m27 of 10
Lado Asatiani St, 61
Batumi, Javakhishvili
2-room apartment, from $97,000, 48 m², null
$‍97,000
$‍2,021 per m2
2 rooms48 m23 of 10
Vakhtang Gorgasali St, 160
Batumi, Rustaveli
3-room apartment, from $110,000, 78 m², Haidar Abashidze St, 59
$‍110,000
$‍1,410 per m2
3 rooms78 m27 of 9
Haidar Abashidze St, 59
Batumi, Bagrationi
5-room apartment, from $362,000, 181 m², Ilia Chavchavadze St, 93
$‍362,000
$‍2,000 per m2
5 rooms181 m29 of 17
Ilia Chavchavadze St, 93
Batumi, Bagrationi
3-room apartment, from $135,000, 80 m², null
$‍135,000
$‍1,688 per m2
3 rooms80 m23 of 5
Konstantine Gamsakhurdia St, 43
Batumi, Old City
3-room apartment, from $117,000, 65.3 m², Next Orange One
$‍117,000
$‍1,792 per m2
3 rooms65.3 m220 of 21
Davit Mamuladze St, 13
Batumi, Airport (district), Next Orange One
2-room apartment, from $117,000, 60 m², Real Palace
$‍117,000
$‍1,950 per m2
2 rooms60 m221 of 29
Niko Pirosmani St, 18a (Block A)
Batumi, Khimshiashvili, Real Palace
2-room apartment, from $255,000, 66 m², Porta Batumi Tower
$‍255,000
$‍3,864 per m2
2 rooms66 m233 of 43
Egnate Ninoshvili St, 2
Batumi, Old City, Porta Batumi Tower