Mtskheta
1
2
3
4+
from
from
$61 495
up to
up to
$351 000
from
from
32 m²
up to
up to
136 m²
53 listings
4-room apartment, from $82,999, 80 m², null
$‍82,999
$‍1,037 per m2
4 rooms80 m24 of 9
Mamulishvilta Bridge
Tbilisi, Chugureti
3-room apartment, from $209,999, 90 m², null
$‍209,999
$‍2,333 per m2
3 rooms90 m28 of 8
Ilia Chavchavadze Ave
Tbilisi, Vake
2-room apartment, from $84,999, 69 m², null
$‍84,999
$‍1,232 per m2
2 rooms69 m25 of 16
Arbo St
Tbilisi, Nadzaladevi
2-room apartment, from $64,999, 56 m², null
$‍64,999
$‍1,161 per m2
2 rooms56 m210 of 16
Ilia Vekua St
Tbilisi, Gldani
3-room apartment, from $98,999, 71 m², null
$‍98,999
$‍1,394 per m2
3 rooms71 m27 of 9
Gldani St
Tbilisi, Gldani
3-room apartment, from $319,999, 132 m², null
$‍319,999
$‍2,424 per m2
3 rooms132 m29 of 23
Universiteti St
Tbilisi, Vake
4-room apartment, from $174,999, 105 m², null
$‍174,999
$‍1,667 per m2
4 rooms105 m26 of 9
Pekini 1st Dead End
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $124,999, 86 m², null
$‍124,999
$‍1,453 per m2
3 rooms86 m211 of 12
Tsinanuri St
Tbilisi, Krtsanisi
2-room apartment, from $71,999, 54 m², null
$‍71,999
$‍1,333 per m2
2 rooms54 m23 of 5
Avto Varazi St
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $91,999, 73 m², null
$‍91,999
$‍1,260 per m2
3 rooms73 m22 of 6
Ketevan Maghalashvili St
Tbilisi, Nadzaladevi
2-room apartment, from $99,199, 62 m², null
$‍99,199
$‍1,600 per m2
2 rooms62 m25 of 10
Dzotsi St
Tbilisi, Vake
4-room apartment, from $299,999, 118 m², null
$‍299,999
$‍2,542 per m2
4 rooms118 m22 of 6
Ioseb Grishashvili St
Tbilisi, Gldani
2-room apartment, from $73,999, 62 m², null
$‍73,999
$‍1,194 per m2
2 rooms62 m22 of 9
David Nishnianidze St
Tbilisi, Nadzaladevi
2-room apartment, from $74,999, 50 m², null
$‍74,999
$‍1,500 per m2
2 rooms50 m24 of 9
David Jabidze St
Tbilisi, Gldani
2-room apartment, from $187,999, 60 m², Tsminda Motsame Vasiliko St, 6
$‍187,999
$‍3,133 per m2
2 rooms60 m21 of 8
Tsminda Motsame Vasilisko St
Tbilisi, Vake
4-room apartment, from $154,999, 102 m², null
$‍154,999
$‍1,520 per m2
4 rooms102 m23 of 12
Tsotne Dadiani St
Tbilisi, Krtsanisi
2-room apartment, from $79,999, 33 m², null
$‍79,999
$‍2,424 per m2
2 rooms33 m21 of 4
David Gamrekeli St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $153,999, 68 m², null
$‍153,999
$‍2,265 per m2
2 rooms68 m218 of 23
Bakhtrioni St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $138,600, 80 m², null
$‍138,600
$‍1,733 per m2
3 rooms80 m224 of 27
Anna Politkovskaya St
Tbilisi, Vake
2-room apartment, from $163,000, 58 m², null
$‍163,000
$‍2,810 per m2
2 rooms58 m22 of 11
Vladimer Gabashvili St
Tbilisi, Vake