Mtskheta
1
2
3
4+
from
from
$61 495
up to
up to
$351 000
from
from
32 m²
up to
up to
136 m²
57 listings
3-room apartment, from $138,600, 80 m², null
$‍138,600
$‍1,733 per m2
3 rooms80 m224 of 27
Anna Politkovskaya St
Tbilisi, Vake
2-room apartment, from $163,000, 58 m², null
$‍163,000
$‍2,810 per m2
2 rooms58 m22 of 11
Vladimer Gabashvili St
Tbilisi, Vake
2-room apartment, from $177,100, 51 m², null
$‍177,100
$‍3,473 per m2
2 rooms51 m23 of 6
Vasil Barnov St
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $97,000, 80 m², null
$‍97,000
$‍1,213 per m2
3 rooms80 m24 of 9
Beri Gabriel Salosi Ave
Tbilisi, Samgori
4-room apartment, from $163,000, 125 m², Vaja-Pshavela 1st Lane, 1/43
$‍163,000
$‍1,304 per m2
4 rooms125 m210 of 10
Ferdinand Tavadze St
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $137,999, 80 m², null
$‍137,999
$‍1,725 per m2
3 rooms80 m224 of 24
Anna Politkovskaya St
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $132,000, 80 m², null
$‍132,000
$‍1,650 per m2
3 rooms80 m224 of 24
Anna Politkovskaya St
Tbilisi, Vake
4-room apartment, from $351,000, 130 m², null
$‍351,000
$‍2,700 per m2
4 rooms130 m29 of 11
Ilia Chavchavadze Ave
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $129,999, 80 m², null
$‍129,999
$‍1,625 per m2
3 rooms80 m224 of 27
Anna Politkovskaya St
Tbilisi, Vake
1-room apartment, from $64,999, 32 m², null
$‍64,999
$‍2,031 per m2
1 room32 m22 of 10
David Guramishvili Ave
Tbilisi, Nadzaladevi
3-room apartment, from $137,999, 80 m², null
$‍137,999
$‍1,725 per m2
3 rooms80 m224 of 24
Anna Politkovskaya St
Tbilisi, Vake
2-room apartment, from $61,495, 43 m², null
$‍61,495
$‍1,430 per m2
2 rooms43 m22 of 10
Demetre Tavdadebuli St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $61,495, 42 m², null
$‍61,495
$‍1,464 per m2
2 rooms42 m22 of 10
Demetre Tavdadebuli St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $61,495, 42 m², null
$‍61,495
$‍1,464 per m2
2 rooms42 m22 of 10
Demetre Tavdadebuli St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $120,000, 85 m², null
$‍120,000
$‍1,412 per m2
3 rooms85 m27 of 8
Nadikvari 3rd St
Tbilisi, Krtsanisi
3-room apartment, from $90,000, 90 m², null
$‍90,000
$‍1,000 per m2
3 rooms90 m23 of 16
David Kvachantiradze St
Tbilisi, Isani
3-room apartment, from $105,000, 76 m², null
$‍105,000
$‍1,382 per m2
3 rooms76 m213 of 15
Romanoz Khomleli St, 2
Tbilisi, Samgori
3-room apartment, from $109,800, 63.3 m², null
$‍109,800
$‍1,735 per m2
3 rooms63.3 m210 of 15
Bezhan Kalandadze St
Tbilisi, Krtsanisi
2-room apartment, from $175,000, 54 m², Project Mziuri Residence
$‍175,000
$‍3,241 per m2
2 rooms54 m25 of 13
Nino Ramishvili Street, 9 (Block 1)
Tbilisi, Vake, Project Mziuri Residence
4-room apartment, from $351,000, 130 m², null
$‍351,000
$‍2,700 per m2
4 rooms130 m29 of 11
Ilia Chavchavadze Ave, 33
Tbilisi, Vake