Mtskheta
1
2
3
4+
from
from
$61 495
up to
up to
$351 000
from
from
32 m²
up to
up to
136 m²
57 listings
2-room apartment, from $159,000, 110 m², null
$‍159,000
$‍1,445 per m2
2 rooms110 m212 of 15
Bidzina Kvernadze St
Tbilisi, Saburtalo
Plot, from $305,000, null m², null
$‍305,000
1 300 m2
Mirian Mepe 1st Lane
Tsavkisi, Mtatsminda
Plot, from $315,000, null m², null
$‍315,000
799 m2
Mdzleti St
Tbilisi, Vake
2-room apartment, from $163,000, 57.71 m², null
$‍163,000
$‍2,824 per m2
2 rooms57.71 m22 of 11
Vladimer Gabashvili St
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $136,000, 136 m², null
$‍136,000
$‍1,000 per m2
3 rooms136 m26 of 9
Ermile Bedia St
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $165,000, 131 m², null
$‍165,000
$‍1,260 per m2
3 rooms131 m28 of 9
Otar Lortkipanidze St
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $259,000, 104 m², null
$‍259,000
$‍2,490 per m2
3 rooms104 m22 of 10
Vasil Barnov St
Tbilisi, Vake
Plot, from $73,000, null m², null
$‍73,000
1 500 m2
სოფ. მისაქციელი
Mtskheta
3-room apartment, from $114,000, 86 m², null
$‍114,000
$‍1,326 per m2
3 rooms86 m24 of 5
Vazha-Pshavela Ave, 12
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $101,000, 53.3 m², null
$‍101,000
$‍1,895 per m2
2 rooms53.3 m212 of 16
Parnavaz Mepe Ave
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $117,000, 61.8 m², null
$‍117,000
$‍1,893 per m2
3 rooms61.8 m28 of 16
Parnavaz Mepe Ave
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $84,000, 48 m², Tiplisi Tavdadebuli 3
$‍84,000
$‍1,750 per m2
2 rooms48 m26 of 10
Demetre Tavdadebuli St,
Tbilisi, Saburtalo, Tiplisi Tavdadebuli 3
3-room apartment, from $132,000, 75 m², null
$‍132,000
$‍1,760 per m2
3 rooms75 m29 of 11
Poti St
Tbilisi, Didube
3-room apartment, from $120,000, 75 m², null
$‍120,000
$‍1,600 per m2
3 rooms75 m23 of 13
Teimuraz I St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $139,000, 64 m², White Square Shartava
$‍139,000
$‍2,172 per m2
2 rooms64 m23 of 37
Zhiuli Shartava St,
Tbilisi, Saburtalo, White Square Shartava
Studio, from $109,999, 56 m², m² at Chkondideli
$‍109,999
$‍1,964 per m2
2 rooms56 m211 of 11
Giorgi Chqondideli St,
Tbilisi, Nadzaladevi, m² at Chkondideli
Studio, from $86,600, 57 m², Demetre Tavdadebuli St, 23
$‍86,600
$‍1,519 per m2
2 rooms57 m29 of 11
Demetre Tavdadebuli St,
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $165,000, 80 m², Bidzina Kvernadze St, 35
$‍165,000
$‍2,063 per m2
3 rooms80 m29 of 15
Bidzina Kvernadze St,
Tbilisi, Saburtalo