Commercial real estate
1
2
3
4+
from
from
$62 000
up to
up to
$226 600
from
from
38 m²
up to
up to
185 m²
14 listings
2-room apartment, from $105,000, 56.5 m², null
$‍105,000
$‍1,858 per m2
2 rooms56.5 m213 of 14
Tengiz Sheshelidze St
Tbilisi, Gldani
3-room apartment, from $125,000, 100 m², null
$‍125,000
$‍1,250 per m2
3 rooms100 m23 of 7
Angia Bochorishvili St
Tbilisi, Gldani
3-room apartment, from $115,000, 64 m², null
$‍115,000
$‍1,797 per m2
3 rooms64 m215 of 15
Aleksi Gobronidze St
Tbilisi, Gldani
3-room apartment, from $129,000, 80 m², null
$‍129,000
$‍1,613 per m2
3 rooms80 m29 of 14
Ramaz Shengelia St
Tbilisi, Gldani
3-room apartment, from $95,000, 55 m², null
$‍95,000
$‍1,727 per m2
3 rooms55 m210 of 10
Omar Khizanishvili St
Tbilisi, Gldani
1-room apartment, from $70,000, 54 m², null
$‍70,000
$‍1,296 per m2
1 room54 m22 of 9
Ilia Vekua St
Tbilisi, Gldani
2-room apartment, from $74,000, 40.4 m², null
$‍74,000
$‍1,832 per m2
2 rooms40.4 m28 of 12
Gmiri Kursantebi St
Tbilisi, Gldani
2-room apartment, from $93,000, 63.7 m², null
$‍93,000
$‍1,460 per m2
2 rooms63.7 m211 of 19
Marseli St
Tbilisi, Gldani
4-room apartment, from $113,300, 86 m², null
$‍113,300
$‍1,317 per m2
4 rooms86 m28 of 9
Monadire St
Tbilisi, Nadzaladevi
3-room apartment, from $137,000, 125 m², null
$‍137,000
$‍1,096 per m2
3 rooms125 m23 of 8
Anapis 414 Divizia St
Tbilisi, Nadzaladevi
6-room apartment, from $226,600, 185 m², null
$‍226,600
$‍1,225 per m2
6 rooms185 m23 of 4
Anapis 414 Divizia St
Tbilisi, Nadzaladevi
3-room apartment, from $85,000, 65 m², null
$‍85,000
$‍1,308 per m2
3 rooms65 m29 of 9
Levan Rcheulishvili 1st Lane
Tbilisi, Nadzaladevi
3-room apartment, from $110,500, 85 m², null
$‍110,500
$‍1,300 per m2
3 rooms85 m28 of 8
Avetik Isaakiani St
Tbilisi, Gldani
3-room apartment, from $92,700, 100 m², null
$‍92,700
$‍927 per m2
3 rooms100 m28 of 8
Anapis 414 Divizia St
Tbilisi, Nadzaladevi
2-room apartment, from $62,000, 38 m², null
$‍62,000
$‍1,632 per m2
2 rooms38 m21 of 9
Nodar Dumbadze Ave
Tbilisi, Gldani
3-room apartment, from $199,800, 150 m², null
$‍199,800
$‍1,332 per m2
3 rooms150 m21 of 9
Aleksi Gobronidze St
Tbilisi, Gldani
3-room apartment, from $129,000, 68 m², null
$‍129,000
$‍1,897 per m2
3 rooms68 m28 of 8
Rezo Gabashvili 3rd Exit
Tbilisi, Gldani
3-room apartment, from $110,000, 70 m², null
$‍110,000
$‍1,571 per m2
3 rooms70 m22 of 7
Giorgi Avalishvili St
Tbilisi, Nadzaladevi
5-room apartment, from $135,000, 115 m², null
$‍135,000
$‍1,174 per m2
5 rooms115 m22 of 9
Nodar Dumbadze Ave
Tbilisi, Gldani
3-room apartment, from $123,600, 78 m², null
$‍123,600
$‍1,585 per m2
3 rooms78 m215 of 16
Rezo Gabashvili St
Tbilisi, Gldani