Дарья Гурьянова

Дарья Гурьянова

Works: Batumi

Realtor properties

Sale
Rent
Daily rental
1
2
3
from
from
$43 000
up to
up to
$129 000
from
from
27 m²
up to
up to
72 m²
18 listings
1-room apartment, from $76,000, 32 m², null
$‍76,000
$‍2,375 per m2
1 room32 m225 of 40
Zhiuli Shartava Ave, 16
Batumi, Khimshiashvili
Studio, from $48,000, 36.6 m², Iusup Kobaladze St, 8a
$‍48,000
$‍1,311 per m2
1 room36.6 m24 of 24
Iusup Kobaladze St, 8a
Batumi, Khimshiashvili
2-room apartment, from $107,000, 48 m², Royal Residence
$‍107,000
$‍2,229 per m2
2 rooms48 m28 of 20
Rejeb Nizharaadze St, 5
Batumi, Airport (district), Royal Residence
Studio, from $73,000, 35 m², Horizons Elegance
$‍73,000
$‍2,086 per m2
1 room35 m211 of 26
Angis 2nd Lane, 10
Batumi, Airport (district), Horizons Elegance
Studio, from $43,000, 27 m², Gumbati in Kheivani
$‍43,000
$‍1,593 per m2
1 room27 m214 of 21
Petre Bagrationi St, 129а (Block A)
Batumi, Javakhishvili, Gumbati in Kheivani
3-room apartment, from $129,000, 62 m², Mardi Corner Yard
$‍129,000
$‍2,081 per m2
3 rooms62 m23 of 5
Stepane Zubalashvili St, 1
Batumi, Old City, Mardi Corner Yard
2-room apartment, from $118,000, 66 m², null
$‍118,000
$‍1,788 per m2
2 rooms66 m23 of 5
Petre Melikishvili St, 39/41
Batumi, Rustaveli
2-room apartment, from $61,000, 36 m², GWG Batumi
$‍61,000
$‍1,694 per m2
2 rooms36 m210 of 27
Grigol Lortkipanidze St, 30
Batumi, Airport (district), GWG Batumi
Studio, from $49,900, 31 m², Komunna Tower
$‍49,900
$‍1,610 per m2
1 room31 m222 of 29
Angisa 3rd Lane, 10
Batumi, Airport (district), Komunna Tower
3-room apartment, from $110,000, 55 m², Nova 2012
$‍110,000
$‍2,000 per m2
3 rooms55 m215 of 25
Shalva Inasaridze St, 16a
Batumi, Khimshiashvili, Nova 2012
Studio, from $63,000, 32 m², BlueSky Tower
$‍63,000
$‍1,969 per m2
1 room32 m27 of 36
Tbel Abuseridze St, 13 (Block B)
Batumi, Khimshiashvili, BlueSky Tower
2-room apartment, from $87,000, 54.7 m², Alpha Heights
$‍87,000
$‍1,590 per m2
2 rooms54.7 m221 of 27
Angisa 3rd Dead-end, 8 (Block B)
Batumi, Airport (district), Alpha Heights
2-room apartment, from $103,000, 44 m², Calligraphy Towers
$‍103,000
$‍2,341 per m2
2 rooms44 m228 of 45
Zhiuli Shartava Ave, 18 (Tower B)
Batumi, Bagrationi, Calligraphy Towers
2-room apartment, from $75,000, 41.2 m², Zhiuli Shartava Ave, 27-31
$‍75,000
$‍1,820 per m2
2 rooms41.2 m214 of 20
Zhiuli Shartava Ave, 27-31
Batumi, Javakhishvili
2-room apartment, from $105,000, 61 m², Rainbow
$‍105,000
$‍1,721 per m2
2 rooms61 m23 of 15
Adlia Street, 6
Batumi, Airport (district), Rainbow
Studio, from $82,500, 33.7 m², Bagrationi Residence Batumi
$‍82,500
$‍2,448 per m2
1 room33.7 m210 of 32
Petre Bagrationi St, 131a
Batumi, Javakhishvili, Bagrationi Residence Batumi
3-room apartment, from $105,000, 62 m², null
$‍105,000
$‍1,694 per m2
3 rooms62 m26 of 9
Vakhtang Gorgasali St, 165
Batumi, Rustaveli
3-room apartment, from $120,000, 72 m², Marine House
$‍120,000
$‍1,667 per m2
3 rooms72 m211 of 17
Rejeb Nizharaadze St, 9 (Block 2)
Batumi, Airport (district), Marine House