Mtskheta
1
2
3
4+
from
from
$42 000
up to
up to
$35 000 000
from
from
22 m²
up to
up to
7 500 m²
47 listings
Plot, from $960,000, null m², null
$‍960,000
6 860 m2
Kojori Exit
Tbilisi, Mtatsminda
5-room house, from $475,000, 540 m², null
$‍475,000
$‍880 per m2
540 m22 floors1 200 m2
Kojori Exit
Tbilisi, Mtatsminda
3-room apartment, from $320,000, 115 m², null
$‍320,000
$‍2,783 per m2
3 rooms115 m22 of 4
Zakaria Paliashvili St
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $560,000, 131 m², null
$‍560,000
$‍4,275 per m2
3 rooms131 m211 of 18
Ilia Chavchavadze Ave
Tbilisi, Vake
4-room apartment, from $257,000, 107 m², null
$‍257,000
$‍2,402 per m2
4 rooms107 m26 of 17
Petre Kavtaradze St
Tbilisi, Vake
Plot, from $4,000,000, null m², null
$‍4,000,000
2 574 m2
Vakhtang Gorgasali Square
Tbilisi, Krtsanisi
Plot, from $2,081,820, null m², null
$‍2,081,820
32 000 m2
Mikheil Grigorashvili St
Tbilisi, Samgori
Plot, from $513,000, null m², null
$‍513,000
135 000 m2
Saguramo-Zedazeni Monastery
Mtskheta
7-room house, from $1,200,000, 580 m², null
$‍1,200,000
$‍2,069 per m2
580 m24 floors600 m2
Irakli Abashidze St
Tbilisi, Vake
4-room apartment, from $400,000, 200 m², null
$‍400,000
$‍2,000 per m2
4 rooms200 m22 of 7
Zakaria Paliashvili St
Tbilisi, Vake
4-room apartment, from $245,000, 210 m², Green Diamond
$‍245,000
$‍1,167 per m2
4 rooms210 m29 of 11
Bob Walsh St, 34z (Block E2')
Tbilisi, Saburtalo, Green Diamond
2-room apartment, from $155,000, 54 m², Blox Avlabari
$‍155,000
$‍2,870 per m2
2 rooms54 m23 of 18
Bochorma St, 16
Tbilisi, Isani, Blox Avlabari
Office, from $3,700,000, 3200 m², null
$‍3,700,000
$‍1,156 per m2
Office3 200 m21 of 8
Giorgi Saakadze Descent
Tbilisi, Gldani
4-room apartment, from $250,000, 115 m², null
$‍250,000
$‍2,174 per m2
4 rooms115 m21 of 7
Mtskheta St
Tbilisi, Vake
4-room apartment, from $300,000, 147 m², null
$‍300,000
$‍2,041 per m2
4 rooms147 m23 of 7
Irakli Abashidze St
Tbilisi, Vake
Commercial property, from $340,000, 120 m², null
$‍340,000
$‍2,833 per m2
120 m21 of 2
Zhiuli Shartava St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $190,000, 94 m², null
$‍190,000
$‍2,021 per m2
3 rooms94 m22 of 5
Gazapkhuli St
Tbilisi, Saburtalo
Plot, from $48,000, null m², null
$‍48,000
760 m2
Saguramo-Zedazeni Monastery
Mtskheta
4-room house, from $130,000, 120 m², null
$‍130,000
$‍1,083 per m2
120 m22 floors1 100 m2
Kojori Exit
Tbilisi, Mtatsminda
2-room apartment, from $250,000, 70 m², null
$‍250,000
$‍3,571 per m2
2 rooms70 m22 of 2
Shota Kavlashvili St
Tbilisi, Krtsanisi