Александра

Александра

Works: Tbilisi, Gudauri, Batumi, Rustavi, Bakuriani, Kvariati, Gonio

Kvariati
1
2
3
4+
from
from
$31 000
up to
up to
$2 600 000
from
from
24 m²
up to
up to
600 m²
1 268 listings
3-room apartment, from $145,000, 70 m², Archi Saburtalo
$‍145,000
$‍2,071 per m2
3 rooms70 m24 of 22
Elizbar Mindeli St
Tbilisi, Vake, Archi Saburtalo
3-room apartment, from $130,000, 64 m², null
$‍130,000
$‍2,031 per m2
3 rooms64 m212 of 18
Zurab Anjaparidze St
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $98,000, 64 m², null
$‍98,000
$‍1,531 per m2
3 rooms64 m210 of 16
Ilia Vekua St
Tbilisi, Gldani
2-room apartment, from $210,000, 65 m², null
$‍210,000
$‍3,231 per m2
2 rooms65 m29 of 11
Zura Avalishvili St
Tbilisi, Vake
2-room apartment, from $66,500, 48 m², null
$‍66,500
$‍1,385 per m2
2 rooms48 m22 of 7
Eredvi St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $70,000, 42 m², null
$‍70,000
$‍1,667 per m2
2 rooms42 m24 of 10
Mirian Mepe St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $137,000, 52 m², null
$‍137,000
$‍2,635 per m2
2 rooms52 m214 of 19
Anna Politkovskaya St
Tbilisi, Vake
2-room apartment, from $135,000, 68 m², Monolith City
$‍135,000
$‍1,985 per m2
2 rooms68 m27 of 10
Manana Melkadze St
Tbilisi, Krtsanisi, Monolith City
2-room apartment, from $122,000, 62 m², null
$‍122,000
$‍1,968 per m2
2 rooms62 m29 of 12
Anna Politkovskaya St
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $138,000, 75 m², null
$‍138,000
$‍1,840 per m2
3 rooms75 m217 of 17
Petre Kavtaradze St
Tbilisi, Vake
2-room apartment, from $115,000, 55 m², null
$‍115,000
$‍2,091 per m2
2 rooms55 m29 of 9
Marshal Gelovani Ave
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $81,000, 53 m², null
$‍81,000
$‍1,528 per m2
2 rooms53 m25 of 18
Sakartvelos Ertianobistvis Mebrdzolta St
Tbilisi, Samgori
2-room apartment, from $75,000, 34 m², null
$‍75,000
$‍2,206 per m2
2 rooms34 m25 of 12
Elguja Amashukeli Lane
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $142,000, 70 m², null
$‍142,000
$‍2,029 per m2
3 rooms70 m23 of 10
Marshal Gelovani Ave
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $84,000, 45 m², null
$‍84,000
$‍1,867 per m2
2 rooms45 m28 of 10
Marshal Gelovani Ave
Tbilisi, Didube
3-room apartment, from $97,000, 60 m², null
$‍97,000
$‍1,617 per m2
3 rooms60 m28 of 8
Beri Gabriel Salos Ave, 1/3
Tbilisi, Isani
2-room apartment, from $128,000, 62 m², null
$‍128,000
$‍2,065 per m2
2 rooms62 m26 of 12
Marshal Gelovani Ave
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $111,000, 62 m², null
$‍111,000
$‍1,790 per m2
3 rooms62 m21 of 9
Shalva Nutsubidze St, 221 კორპ. 4
Tbilisi, Vake
Studio, from $64,000, 31 m², Dar Tower
$‍64,000
$‍2,065 per m2
1 room31 m226 of 34
Zhiuli Shartava Ave, 8
Batumi, Khimshiashvili, Dar Tower
2-room apartment, from $125,000, 54 m², null
$‍125,000
$‍2,315 per m2
2 rooms54 m28 of 10
Marshal Gelovani Ave
Tbilisi, Saburtalo