Екатерина Гончарова

Екатерина Гончарова

Works: Batumi, Kobuleti, Tbilisi, Bakuriani, Chakvi, Rustavi, Ureki, Borjomi, Charnali, Poti, Kvariati

Borjomi
1
2
3
4+
from
from
$14 000
up to
up to
$7 000 000
from
from
13 m²
up to
up to
4 315 m²
145 listings
Studio, from $38,600, 35 m², Royal Residence
$‍38,600
$‍1,103 per m2
1 room35 m29 of 20
Rejeb Nizharaadze St, 5
Batumi, Airport (district), Royal Residence
5-room apartment, from $480,000, 136 m², Shota Rustaveli St, 15/7
$‍480,000
$‍3,529 per m2
5 rooms136 m23 of 11
Shota Rustaveli St, 15/7
Batumi, Old City
2-room apartment, from $52,440, 55.2 m², Airport Highway, 25
$‍52,440
$‍950 per m2
2 rooms55.2 m22 of 24
Airport Highway, 25
Batumi, Agmashenebeli
3-room apartment, from $145,000, 91 m², General Aslan Abashidze St, 10
$‍145,000
$‍1,593 per m2
3 rooms91 m210 of 18
General Aslan Abashidze St, 10
Batumi, Bagrationi
2-room apartment, from $115,000, 56 m², Sea Home Batumi
$‍115,000
$‍2,054 per m2
2 rooms56 m224 of 25
Lech and Maria Kaczynski St, 5b
Batumi, Airport (district), Sea Home Batumi
2-room apartment, from $212,000, 87.8 m², null
$‍212,000
$‍2,415 per m2
2 rooms87.8 m212 of 16
Lech and Maria Kaczynski St, 5a
Batumi, Airport (district)
3-room apartment, from $170,000, 75 m², Bianca Batumi
$‍170,000
$‍2,267 per m2
3 rooms75 m211 of 18
Lech and Maria Kaczynski St, 5 (Block B)
Batumi, Airport (district), Bianca Batumi
2-room apartment, from $245,180, 102.5 m², Dreamland Oasis
$‍245,180
$‍2,392 per m2
2 rooms102.5 m217 of 19
Batumi St, 16 (Block 14)
Chakvi, Dreamland Oasis
2-room apartment, from $110,000, 55 m², Bianca Batumi
$‍110,000
$‍2,000 per m2
2 rooms55 m22 of 16
Lech and Maria Kaczynski St, 5 (Block B)
Batumi, Airport (district), Bianca Batumi
Studio, from $66,000, 35 m², Bianca Batumi
$‍66,000
$‍1,886 per m2
1 room35 m28 of 16
Lech and Maria Kaczynski St, 5 (Block A)
Batumi, Airport (district), Bianca Batumi
4-room apartment, from $290,000, 118.3 m², Bianca Batumi
$‍290,000
$‍2,451 per m2
4 rooms118.3 m213 of 20
Lech and Maria Kaczynski St, 5 (Block CD)
Batumi, Airport (district), Bianca Batumi
3-room apartment, from $270,000, 89 m², Sea Home Batumi
$‍270,000
$‍3,034 per m2
3 rooms89 m220 of 25
Lech and Maria Kaczynski St, 5b
Batumi, Airport (district), Sea Home Batumi
2-room apartment, from $107,000, 48 m², Royal Residence
$‍107,000
$‍2,229 per m2
2 rooms48 m28 of 20
Rejeb Nizharaadze St, 5
Batumi, Airport (district), Royal Residence
Plot, from $100,000, null m², null
$‍100,000
1 000 m2
Didgori St
Batumi, Kakhaberi
Plot, from $60,000, null m², null
$‍60,000
10 000 m2
ნოქალაქევი-ლეძაძამე-დიდი ჭყონი
Poti
2-room apartment, from $98,500, 50.5 m², Black Sea Towers
$‍98,500
$‍1,950 per m2
2 rooms50.5 m25 of 40
Zhiuli Shartava Ave, 16 (Block B)
Batumi, Bagrationi, Black Sea Towers
3-room apartment, from $118,400, 74 m², Intourist Residence
$‍118,400
$‍1,600 per m2
3 rooms74 m212 of 38
Niko Pirosmani St, 17 (Block A)
Batumi, Khimshiashvili, Intourist Residence
3-room apartment, from $112,530, 72.6 m², Intourist Residence
$‍112,530
$‍1,550 per m2
3 rooms72.6 m212 of 38
Niko Pirosmani St, 17 (Block B)
Batumi, Khimshiashvili, Intourist Residence
2-room apartment, from $56,760, 47.3 m², Airport Highway, 25
$‍56,760
$‍1,200 per m2
2 rooms47.3 m221 of 24
Airport Highway, 25
Batumi, Agmashenebeli
2-room apartment, from $165,000, 59 m², Dreamland Oasis
$‍165,000
$‍2,797 per m2
2 rooms59 m212 of 19
Batumi St, 16 (Block 14)
Chakvi, Dreamland Oasis