Gonio
1
2
3
4+
from
from
$45 000
up to
up to
$2 000 000
from
from
26 m²
up to
up to
1 800 m²
71 listings
2-room apartment, from $60,000, 40 m², null
$‍60,000
$‍1,500 per m2
2 rooms40 m29 of 14
Airport Highway, 186a
Batumi, Airport (district)
3-room apartment, from $145,000, 76 m², Mega City
$‍145,000
$‍1,908 per m2
3 rooms76 m221 of 23
Shalva Inasaridze St, 7
Batumi, Khimshiashvili, Mega City
1-room apartment, from $53,000, 35.2 m², Alpha Heights
$‍53,000
$‍1,506 per m2
1 room35.2 m23 of 25
Angisa 3rd Dead-end, 8
Batumi, Airport (district), Alpha Heights
Studio, from $54,500, 34 m², Komunna Tower
$‍54,500
$‍1,603 per m2
1 room34 m210 of 29
Angisa 3rd Lane, 10
Batumi, Airport (district), Komunna Tower
Studio, from $60,800, 32 m², BlueSky Tower
$‍60,800
$‍1,900 per m2
1 room32 m28 of 36
Tbel Abuseridze St, 13
Batumi, Khimshiashvili, BlueSky Tower
3-room apartment, from $93,000, 64.3 m², Shalva Inasaridze St, 13
$‍93,000
$‍1,446 per m2
3 rooms64.3 m211 of 18
Shalva Inasaridze St, 13
Batumi, Airport (district)
3-room apartment, from $98,000, 66 m², Petre Bagrationi St, 196v
$‍98,000
$‍1,485 per m2
3 rooms66 m28 of 20
Petre Bagrationi St, 196v
Batumi, Bagrationi
3-room apartment, from $120,000, 87 m², null
$‍120,000
$‍1,379 per m2
3 rooms87 m24 of 5
Akaki Tsereteli St, 6
Batumi, Bagrationi
Studio, from $60,000, 29 m², BlueSky Tower
$‍60,000
$‍2,069 per m2
1 room29 m28 of 33
Tbel Abuseridze St, 13 (Block A)
Batumi, Khimshiashvili, BlueSky Tower
Studio, from $48,000, 30 m², Orbi City
$‍48,000
$‍1,600 per m2
1 room30 m217 of 45
Sherif Khimshiashvili St, 7б (блок A)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi City
3-room apartment, from $90,000, 70 m², null
$‍90,000
$‍1,286 per m2
3 rooms70 m25 of 20
Tadzari St, 18
Batumi, Khimshiashvili
4-room apartment, from $145,000, 87 m², Eco City
$‍145,000
$‍1,667 per m2
4 rooms87 m28 of 14
Ivane Javakhishvili 1st Lane, 61b
Batumi, Javakhishvili, Eco City
4-room apartment, from $130,000, 105 m², Mega City
$‍130,000
$‍1,238 per m2
4 rooms105 m213 of 13
Shalva Inasaridze St, 7
Batumi, Khimshiashvili, Mega City
3-room apartment, from $143,000, 75 m², Real Palace
$‍143,000
$‍1,907 per m2
3 rooms75 m213 of 29
Niko Pirosmani St, 18b (Block B)
Batumi, Khimshiashvili, Real Palace
Studio, from $50,000, 35.5 m², Dar Tower
$‍50,000
$‍1,408 per m2
1 room35.5 m212 of 35
Zhiuli Shartava Ave, 8
Batumi, Khimshiashvili, Dar Tower
Hotel, from $450,000, 360 m², null
$‍450,000
$‍1,250 per m2
Hotel360 m21 of 20
Angisa St, 8
Batumi, Airport (district)
4-room townhouse, from $180,000, 94.3 m², null
$‍180,000
$‍1,909 per m2
94.3 m22 floors28 m2
Airport Highway, 64
Batumi, Airport (district)
2-room apartment, from $70,000, 57.7 m², La Batumi Familia
$‍70,000
$‍1,213 per m2
2 rooms57.7 m27 of 19
Grigol Eliava St, 32ე
Batumi, Airport (district), La Batumi Familia
3-room apartment, from $139,000, 80 m², David Mamuladze 1st Lane, 3
$‍139,000
$‍1,738 per m2
3 rooms80 m27 of 11
David Mamuladze 1st Lane, 3
Batumi, Airport (district)
4-room apartment, from $135,000, 79.2 m², null
$‍135,000
$‍1,705 per m2
4 rooms79.2 m27 of 18
Ekvtime Taqaishvili St, 36-38
Batumi, Rustaveli