Kobuleti
2
3
4+
from
from
$20 000
up to
up to
$2 300 000
from
from
45 m²
up to
up to
718 m²
49 listings
Hotel, from $500,000, 380 m², null
$‍500,000
$‍1,316 per m2
Hotel380 m24 of 4
Shota Rustaveli St
Kobuleti
5-room house, from $95,000, 160 m², null
$‍95,000
$‍594 per m2
160 m21 floor6 500 m2
Легва
Kobuleti
Plot, from $215,000, null m², null
$‍215,000
3 815 m2
Цихисдзири
Kobuleti
5-room house, from $230,000, 230.98 m², null
$‍230,000
$‍996 per m2
230.98 m23 floors767 m2
Shota Rustaveli Dead End
Kobuleti
4-room country house, from $65,000, 320 m², null
$‍65,000
$‍203 per m2
320 m22 floors1 800 m2
Shota Rustaveli 2nd Lane, 7
Kobuleti
Hotel, from $450,000, 550 m², null
$‍450,000
$‍818 per m2
Hotel550 m23 of 3
ЦИХИСДЗИРИ
Kobuleti
5-room house, from $200,000, 250 m², null
$‍200,000
$‍800 per m2
250 m22 floors770 m2
Hortensia 1st Lane, 2
Batumi, Mtsvane Kontskhi
3-room apartment, from $54,000, 51 m², null
$‍54,000
$‍1,059 per m2
3 rooms51 m22 of 5
Shota Rustaveli St
Kobuleti
Plot, from $312,000, null m², null
$‍312,000
3 900 m2
David Aghmashenebli St
Chakvi
4-BR cottage, from $97,000, 91 m², null
$‍97,000
$‍1,066 per m2
91 m22 floors100 m2
Shota Rustaveli St
Kobuleti
Studio, from $68,000, 50 m², null
$‍68,000
$‍1,360 per m2
2 rooms50 m210 of 10
Shota Rustaveli St
Kobuleti
5-room house, from $320,000, 552.31 m², null
$‍320,000
$‍579 per m2
552.31 m22 floors3 153 m2
Нижнее Квирике
Kobuleti
5-room house, from $140,000, 300 m², null
$‍140,000
$‍467 per m2
300 m22 floors3 000 m2
Bobokvati
Kobuleti
Plot, from $43,000, null m², null
$‍43,000
500 m2
Shota Rustaveli St, 303
Kobuleti
5-room house, from $150,000, 718 m², null
$‍150,000
$‍209 per m2
718 m22015 floors2 499 m2
Alambari
Kobuleti
4-room house, from $35,000, 110 m², null
$‍35,000
$‍318 per m2
110 m21 floor700 m2
Верхнее Квирике
Kobuleti
5-room house, from $95,000, 216 m², null
$‍95,000
$‍440 per m2
216 m21 floor252 m2
Dagva
Kobuleti
5-room house, from $80,000, 240 m², null
$‍80,000
$‍333 per m2
240 m22 floors3 800 m2
Гвара
Kobuleti
5-room house, from $330,000, 240 m², null
$‍330,000
$‍1,375 per m2
240 m23 floors200 m2
David Aghmashenebeli Ave
Kobuleti
5-room country house, from $90,000, 356.7 m², null
$‍90,000
$‍252 per m2
356.7 m22 floors2 748 m2
Kobuleti
Kobuleti