Chakvi
1
2
3
4+
from
from
$55 000
up to
up to
$462 000
from
from
30 m²
up to
up to
260 m²
28 listings
3-room apartment, from $143,000, 86.5 m², Zurab Gorgiladze St, 98
$‍143,000
$‍1,653 per m2
3 rooms86.5 m25 of 25
Zurab Gorgiladze St, 98
Batumi, Khimshiashvili
2-room apartment, from $80,000, 42.4 m², BlueSky Tower
$‍80,000
$‍1,887 per m2
2 rooms42.4 m225 of 33
Tbel Abuseridze St, 13 (Block A)
Batumi, Khimshiashvili, BlueSky Tower
3-room apartment, from $256,200, 183 m², null
$‍256,200
$‍1,400 per m2
3 rooms183 m213 of 13
Vakhtang Gorgasali St, 149/29
Batumi, Rustaveli
Studio, from $84,000, 35 m², Dreamland Oasis
$‍84,000
$‍2,400 per m2
1 room35 m25 of 19
Batumi St, 16 (Block 14)
Chakvi, Dreamland Oasis
3-room apartment, from $138,000, 65.6 m², DS Chavchavadze 2
$‍138,000
$‍2,104 per m2
3 rooms65.6 m213 of 28
Tbel Abuseridze St, 5
Batumi, Khimshiashvili, DS Chavchavadze 2
2-room apartment, from $63,000, 46.1 m², Iusup Kobaladze St, 8a
$‍63,000
$‍1,367 per m2
2 rooms46.1 m211 of 24
Iusup Kobaladze St, 8a
Batumi, Khimshiashvili
Studio, from $85,000, 32 m², BlueSky Tower
$‍85,000
$‍2,656 per m2
1 room32 m223 of 45
Tbel Abuseridze St, 13 (Block B)
Batumi, Khimshiashvili, BlueSky Tower
3-room apartment, from $155,000, 63.9 m², Mardi Corner Yard
$‍155,000
$‍2,426 per m2
3 rooms63.9 m22 of 5
Stepane Zubalashvili St, 1
Batumi, Old City, Mardi Corner Yard
2-room apartment, from $148,000, 51 m², Black Sea Towers
$‍148,000
$‍2,902 per m2
2 rooms51 m226 of 40
Zhiuli Shartava Ave, 16 (Block A)
Batumi, Bagrationi, Black Sea Towers
2-room apartment, from $98,000, 50 m², BlueSky Tower
$‍98,000
$‍1,960 per m2
2 rooms50 m226 of 36
Tbel Abuseridze St, 13 (Block A)
Batumi, Khimshiashvili, BlueSky Tower
3-room apartment, from $90,000, 56.3 m², Next Apartments
$‍90,000
$‍1,599 per m2
3 rooms56.3 m212 of 20
David Mamuladze St, 19
Batumi, Airport (district), Next Apartments
Studio, from $55,000, 30 m², DS Chavchavadze 2
$‍55,000
$‍1,833 per m2
1 room30 m228 of 32
Tbel Abuseridze St, 5
Batumi, Khimshiashvili, DS Chavchavadze 2
3-room apartment, from $95,000, 50.7 m², NBG Tower
$‍95,000
$‍1,874 per m2
3 rooms50.7 m28 of 19
Angisa 2nd Dead-end, 8
Batumi, Airport (district), NBG Tower
4-room apartment, from $195,000, 112 m², Subtropic City
$‍195,000
$‍1,741 per m2
4 rooms112 m210 of 19
Sherif Khimshiashvili St, 1
Batumi, Rustaveli, Subtropic City
2-room apartment, from $125,000, 38 m², Colorit Palace
$‍125,000
$‍3,289 per m2
2 rooms38 m22 of 8
David Kldiashvili St, 11
Batumi, Rustaveli, Colorit Palace
3-room apartment, from $150,000, 72 m², Orbi Sea Towers
$‍150,000
$‍2,083 per m2
3 rooms72 m215 of 23
Sherif Khimshiashvili St, 15a (Block A)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi Sea Towers
4-room apartment, from $137,000, 96.8 m², null
$‍137,000
$‍1,415 per m2
4 rooms96.8 m23 of 15
Petre Bagrationi St, 71
Batumi, Javakhishvili
2-room apartment, from $124,000, 55.5 m², DS Chavchavadze 2
$‍124,000
$‍2,234 per m2
2 rooms55.5 m222 of 32
Tbel Abuseridze St, 5
Batumi, Khimshiashvili, DS Chavchavadze 2
4-room apartment, from $95,000, 74.8 m², Twins Tabidze
$‍95,000
$‍1,270 per m2
4 rooms74.8 m216 of 16
Giorgi Leonidze St, 4e (Block 2)
Batumi, Agmashenebeli, Twins Tabidze
Studio, from $105,000, 39 m², null
$‍105,000
$‍2,692 per m2
1 room39 m24 of 4
Demetre Tavdadebuli St, 11
Batumi, Downtown