Владимир

Владимир

Works: Batumi
Speaks: русский

Realtor properties

Sale
Rent
1
2
3
from
from
$56 000
up to
up to
$139 400
from
from
34 m²
up to
up to
94 m²
15 listings
2-room apartment, from $94,900, 46 m², Yalcin Star Residence
$‍94,900
$‍2,063 per m2
2 rooms46 m224 of 36
Niko Pirosmani St, 16a
Batumi, Khimshiashvili, Yalcin Star Residence
2-room apartment, from $95,000, 58.5 m², Giorgi Brtskinvale St, 109-111
$‍95,000
$‍1,624 per m2
2 rooms58.5 m211 of 13
Giorgi Brtskinvale St, 109-111
Batumi, Bagrationi
3-room apartment, from $108,000, 75.5 m², Angisa 1st Lane, 41a
$‍108,000
$‍1,430 per m2
3 rooms75.5 m28 of 18
Angisa 1st Lane, 41a
Batumi, Airport (district)
2-room apartment, from $139,400, 50 m², Calligraphy Towers
$‍139,400
$‍2,788 per m2
2 rooms50 m225 of 40
Zhiuli Shartava Ave, 18 (Tower C)
Batumi, Bagrationi, Calligraphy Towers
2-room apartment, from $59,000, 41.5 m², GWG Batumi
$‍59,000
$‍1,422 per m2
2 rooms41.5 m226 of 27
Grigol Lortkipanidze St, 30
Batumi, Airport (district), GWG Batumi
2-room apartment, from $56,000, 54.5 m², Ande Tower
$‍56,000
$‍1,028 per m2
2 rooms54.5 m210 of 18
Zgvispiris St, 10l
Batumi, Airport (district), Ande Tower
3-room apartment, from $98,000, 52 m², Alexander Pushkin St, 168 | Ivane Javakhishvili St, 28
$‍98,000
$‍1,885 per m2
3 rooms52 m216 of 19
Ivane Javakhishvili Street, 28
Batumi, Bagrationi
1-room apartment, from $75,000, 37.5 m², STEPS
$‍75,000
$‍2,000 per m2
1 room37.5 m213 of 27
Grigol Lortkipanidze St, 2b
Batumi, Airport (district), STEPS
3-room apartment, from $95,000, 94.7 m², TAGHI on Tchaikovsky
$‍95,000
$‍1,003 per m2
3 rooms94.7 m213 of 13
Tchaikovsky St, 77/75
Batumi, Bagrationi, TAGHI on Tchaikovsky
2-room apartment, from $89,000, 54.7 m², Alpha Heights
$‍89,000
$‍1,627 per m2
2 rooms54.7 m221 of 27
Angisa 3rd Dead-end, 8 (Block B)
Batumi, Airport (district), Alpha Heights
Studio, from $78,000, 37 m², Intourist Residence
$‍78,000
$‍2,108 per m2
1 room37 m220 of 38
Niko Pirosmani St, 17 (Block B)
Batumi, Khimshiashvili, Intourist Residence
Studio, from $58,000, 35 m², Bianca Batumi
$‍58,000
$‍1,657 per m2
1 room35 m29 of 16
Lech and Maria Kaczynski St, 5 (Block F)
Batumi, Airport (district), Bianca Batumi
Studio, from $62,000, 34 m², NBG Beach Panorama
$‍62,000
$‍1,824 per m2
1 room34 m217 of 26
Angis 2nd Lane, 10
Batumi, Airport (district), NBG Beach Panorama
Studio, from $105,000, 36 m², Batumi View
$‍105,000
$‍2,917 per m2
1 room36 m25 of 13
Lech and Maria Kaczynski St, 8b (Block B)
Batumi, Airport (district), Batumi View
2-room apartment, from $75,000, 50 m², Angisa 1st Lane, 21b
$‍75,000
$‍1,500 per m2
2 rooms50 m216 of 20
Angisa 1st Lane, 21b
Batumi, Airport (district)