Borjomi
1
2
3
4+
from
from
$33 800
up to
up to
$300 000
from
from
25 m²
up to
up to
293 m²
45 listings
2-room apartment, from $68,000, 55 m², null
$‍68,000
$‍1,236 per m2
2 rooms55 m215 of 18
Lech and Maria Kaczynski St
Batumi, Airport (district)
3-room apartment, from $135,000, 66.55 m², Subtropic City
$‍135,000
$‍2,029 per m2
3 rooms66.55 m212 of 19
Sherif Khimshiashvili St, 1
Batumi, Rustaveli, Subtropic City
Studio, from $65,500, 32.98 m², Sunset
$‍65,500
$‍1,986 per m2
1 room32.98 m214 of 15
Rejeb Nizharaadze St, 20
Batumi, Airport (district), Sunset
Studio, from $87,000, 38.6 m², Marina Club
$‍87,000
$‍2,254 per m2
1 room38.6 m217 of 18
Lech and Maria Kachinski St, 17 (Block B)
Batumi, Airport (district), Marina Club
Studio, from $45,000, 41.7 m², Sunset
$‍45,000
$‍1,079 per m2
1 room41.7 m22 of 15
Rejeb Nizharaadze St, 20
Batumi, Airport (district), Sunset
2-room apartment, from $62,000, 58.8 m², Optima Residence
$‍62,000
$‍1,054 per m2
2 rooms58.8 m26 of 18
Adlia St, 14
Batumi, Airport (district), Optima Residence
Studio, from $39,900, 40.09 m², Optima Residence
$‍39,900
$‍995 per m2
1 room40.09 m211 of 18
Adlia St, 14
Batumi, Airport (district), Optima Residence
2-room apartment, from $93,000, 42 m², Selim Khimshiashvili St, 20
$‍93,000
$‍2,214 per m2
2 rooms42 m219 of 19
Selim Khimshiashvili St, 20 (Block 1)
Batumi, Rustaveli
Studio, from $46,500, 27 m², null
$‍46,500
$‍1,722 per m2
1 room27 m219 of 45
Zhiuli Shartava Ave
Batumi, Khimshiashvili
Studio, from $38,000, 40.09 m², Optima Residence
$‍38,000
$‍948 per m2
1 room40.09 m24 of 18
Adlia St, 14
Batumi, Airport (district), Optima Residence
3-room apartment, from $85,000, 66.3 m², Optima Residence
$‍85,000
$‍1,282 per m2
3 rooms66.3 m28 of 18
Adlia St, 14
Batumi, Airport (district), Optima Residence
3-room apartment, from $119,000, 61 m², null
$‍119,000
$‍1,951 per m2
3 rooms61 m26 of 11
Petre Melikishvili St, 51
Batumi, Rustaveli
2-room apartment, from $100,000, 50 m², Calligraphy Towers
$‍100,000
$‍2,000 per m2
2 rooms50 m216 of 45
Zhiuli Shartava Ave, 18 (Tower B)
Batumi, Bagrationi, Calligraphy Towers
Studio, from $107,000, 48.6 m², null
$‍107,000
$‍2,202 per m2
1 room48.6 m211 of 17
Tamar Mepe Ave, 14
Batumi, Mtsvane Kontskhi
Studio, from $35,000, 29.2 m², LemonGarden Residence & Spa
$‍35,000
$‍1,199 per m2
1 room29.2 m215 of 21
Zgvispiris St, 12
Batumi, Airport (district), LemonGarden Residence & Spa
2-room apartment, from $63,500, 42 m², Sunrise
$‍63,500
$‍1,512 per m2
2 rooms42 m211 of 15
Rejeb Nizharaadze St, 18
Batumi, Airport (district), Sunrise
4-room apartment, from $125,000, 96 m², null
$‍125,000
$‍1,302 per m2
4 rooms96 m216 of 17
Angisa St, 15
Batumi, Airport (district)
3-room apartment, from $75,500, 83.5 m², null
$‍75,500
$‍904 per m2
3 rooms83.5 m210 of 30
Giorgi Leonidze St, 4
Batumi, Agmashenebeli
3-room apartment, from $175,000, 90 m², null
$‍175,000
$‍1,944 per m2
3 rooms90 m29 of 12
Sherif Khimshiashvili St, 4
Batumi, Khimshiashvili
1-room apartment, from $33,800, 32.7 m², OKTO Art House
$‍33,800
$‍1,034 per m2
1 room32.7 m23 of 35
Angisa 1st Lane, 73-75 (Block A)
Batumi, Airport (district), OKTO Art House