Ramy
Works: Gonio, Tbilisi, Poti, Mtskheta, Batumi
Poti
2
3
4+
14 listings
$55,000
$1,170 per m2
2 rooms47 m211 of 27
Tsminda Andria Pirveltsodebuli 3rd Dead End, 3a
Gonio, Pontus Rotana Resort & Spa Gonio
$116,000
$1,105 per m2
3 rooms105 m211 of 12
Petre Iberi St, 30 (Sector 5)
Tbilisi, Saburtalo, Alpha home Didi Digomi
$135,660
$1,700 per m2
3 rooms79.8 m216 of 18
Besarion Jgenti St, 6, 6
Tbilisi, Vake
$200,000
$1,942 per m2
2 rooms103 m210 of 15
Bidzina Kvernadze St, 35
Tbilisi, Saburtalo
$48,600
$900 per m2
2 rooms54 m216 of 21
Petre Bagrationi St, 169 (Block B)
Batumi, Agmashenebeli, Galileo Batumi
$48,420
$900 per m2
2 rooms53.8 m216 of 21
Petre Bagrationi St, 169 (Block B)
Batumi, Agmashenebeli, Galileo Batumi
$200,000
$452 per m2
442 m22 floors351 m2
Shervashidze St
Tbilisi, Samgori
$260,000
$1,238 per m2
210 m22 floors333 m2
Elo Andronikashvili St
Tbilisi, Nadzaladevi
$148,950
$1,800 per m2
3 rooms82.75 m216 of 18
Besarion Jgenti St, 6, 6
Tbilisi, Samgori
$87,500
500 m2
Giorgi Gekhtmani St
Tbilisi, Saburtalo
$62,500
10 000 m2
Grigol Kokaia Alley
Poti
$350,000
$2,674 per m2
3 rooms130.9 m23 of 4
Kote Marjanishvili St
Tbilisi, Gldani
$322,000
$1,304 per m2
247 m23 floors600 m2
Mtatsminda St
Tbilisi, Mtatsminda
$15,000
300 m2
ბაგისჭალა-დუშეთი-არაგვისპირი
Mtskheta