Kobuleti
1
2
3
from
from
$24 800
up to
up to
$182 000
from
from
23 m²
up to
up to
210 m²
57 listings
2-room apartment, from $125,000, 65.3 m², Next Apartments
$‍125,000
$‍1,914 per m2
2 rooms65.3 m210 of 20
David Mamuladze St, 19
Batumi, Airport (district), Next Apartments
3-room apartment, from $125,000, 55 m², Zurab Gorgiladze St, 96
$‍125,000
$‍2,273 per m2
3 rooms55 m25 of 22
Zurab Gorgiladze St, 96
Batumi, Khimshiashvili
2-room apartment, from $85,000, 43 m², Horizons Elegance
$‍85,000
$‍1,977 per m2
2 rooms43 m225 of 32
Angisa 2nd Dead-end, 11
Batumi, Airport (district), Horizons Elegance
3-room apartment, from $182,000, 73 m², Intourist Residence
$‍182,000
$‍2,493 per m2
3 rooms73 m211 of 25
Niko Pirosmani St, 17 (Block A)
Batumi, Khimshiashvili, Intourist Residence
2-room apartment, from $130,000, 55.8 m², Bianca Batumi
$‍130,000
$‍2,330 per m2
2 rooms55.8 m28 of 15
Lech and Maria Kaczynski St, 5 (Block F)
Batumi, Airport (district), Bianca Batumi
Studio, from $48,000, 33 m², Orbi City
$‍48,000
$‍1,455 per m2
1 room33 m29 of 45
Sherif Khimshiashvili St, 7 (блок D2)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi City
3-room apartment, from $150,000, 60 m², Dar Tower
$‍150,000
$‍2,500 per m2
3 rooms60 m232 of 38
Zhiuli Shartava Ave, 8
Batumi, Khimshiashvili, Dar Tower
3-room apartment, from $140,000, 58 m², NBG Beach Panorama
$‍140,000
$‍2,414 per m2
3 rooms58 m225 of 26
Angis 2nd Lane, 10
Batumi, Airport (district), NBG Beach Panorama
2-room apartment, from $70,000, 40.3 m², Horizons Elegance
$‍70,000
$‍1,737 per m2
2 rooms40.3 m217 of 32
Angisa 2nd Dead-end, 11
Batumi, Airport (district), Horizons Elegance
2-room apartment, from $65,000, 42 m², Sunrise
$‍65,000
$‍1,548 per m2
2 rooms42 m29 of 15
Rejeb Nizharaadze St, 18
Batumi, Airport (district), Sunrise
Studio, from $65,000, 37 m², Batumi Sunrise Residence
$‍65,000
$‍1,757 per m2
1 room37 m220 of 28
Zhiuli Shartava Ave, 32
Batumi, Javakhishvili, Batumi Sunrise Residence
Studio, from $48,000, 28 m², Orbi Beach Tower
$‍48,000
$‍1,714 per m2
1 room28 m27 of 33
Sherif Khimshiashvili St, 57
Batumi, Airport (district), Orbi Beach Tower
2-room apartment, from $83,000, 43 m², Aisi
$‍83,000
$‍1,930 per m2
2 rooms43 m218 of 25
Sherif Khimshiashvili St, 65c (Block C)
Batumi, Airport (district), Aisi
2-room apartment, from $98,000, 50 m², Batumi Sunrise Residence
$‍98,000
$‍1,960 per m2
2 rooms50 m211 of 28
Zhiuli Shartava Ave, 32
Batumi, Javakhishvili, Batumi Sunrise Residence
Studio, from $57,000, 36.6 m², Batumi Sunrise Residence
$‍57,000
$‍1,557 per m2
1 room36.6 m218 of 28
Zhiuli Shartava Ave, 32
Batumi, Javakhishvili, Batumi Sunrise Residence
2-room apartment, from $105,000, 47 m², Batumi Sunrise Residence
$‍105,000
$‍2,234 per m2
2 rooms47 m216 of 28
Zhiuli Shartava Ave, 32
Batumi, Javakhishvili, Batumi Sunrise Residence
Studio, from $69,000, 50 m², Batumi Sunrise Residence
$‍69,000
$‍1,380 per m2
1 room50 m24 of 28
Zhiuli Shartava Ave, 32
Batumi, Javakhishvili, Batumi Sunrise Residence
3-room apartment, from $85,000, 57.5 m², Sunrise Palace
$‍85,000
$‍1,478 per m2
3 rooms57.5 m231 of 32
Petre Bagrationi St, 135
Batumi, Javakhishvili, Sunrise Palace
2-room apartment, from $49,950, 48.3 m², Petre Bagrationi St, 106
$‍49,950
$‍1,034 per m2
2 rooms48.3 m23 of 10
Petre Bagrationi St, 106
Batumi, Bagrationi
Studio, from $55,420, 34 m², Bagrationi Residence Batumi
$‍55,420
$‍1,630 per m2
1 room34 m220 of 32
Petre Bagrationi St, 131a
Batumi, Javakhishvili, Bagrationi Residence Batumi