Kristina | Premium Real Estate Consultant

Kristina | Premium Real Estate Consultant

Works: Tbilisi, Batumi, Saguramo, Mtskheta, Tsavkisi

Mtskheta
2
3
4+
from
from
$30 000
up to
up to
$5 000 000
from
from
59 m²
up to
up to
1 500 m²
30 listings
10-room house, from $330,000, 380 m², null
$‍330,000
$‍868 per m2
380 m22 floors1 076 m2
Krtsanisi 1st Dead End
Tbilisi, Krtsanisi
9-room house, from $330,000, 380 m², null
$‍330,000
$‍868 per m2
380 m22 floors1 076 m2
Krtsanisi 1st Dead End, 18
Tbilisi, Krtsanisi
10-room house, from $335,000, 450 m², null
$‍335,000
$‍744 per m2
450 m22 floors1 080 m2
Krtsanisi 1st Exit
Tbilisi, Krtsanisi
5-room apartment, from $450,000, 141 m², null
$‍450,000
$‍3,191 per m2
5 rooms141 m28 of 9
Giorgi Chanturia 1st Dead End
Tbilisi, Saburtalo
15-room house, from $5,000,000, 476 m², Krtsanisi Residence
$‍5,000,000
$‍10,504 per m2
476 m23 floors1 500 m2
Krtsanisi St, 47b bld 2 (Block D16)
Tbilisi, Krtsanisi, Krtsanisi Residence
12-room house, from $4,000,000, 1350 m², Krtsanisi Residence
$‍4,000,000
$‍2,963 per m2
1 350 m23 floors1 500 m2
Krtsanisi St, 47b bld 2 (Block D16)
Tbilisi, Krtsanisi, Krtsanisi Residence
15-room house, from $3,800,000, 800 m², Krtsanisi Resort Residence
$‍3,800,000
$‍4,750 per m2
800 m24 floors1 450 m2
Grigol Volsky St,
Tbilisi, Krtsanisi, Krtsanisi Resort Residence
6-room house, from $496,000, 469 m², null
$‍496,000
$‍1,058 per m2
469 m22 floors300 m2
Baron de Baye St
Tbilisi, Saburtalo
18-room house, from $4,500,000, 1500 m², Krtsanisi Resort Residence
$‍4,500,000
$‍3,000 per m2
1 500 m23 floors1 200 m2
Grigol Volsky St,
Tbilisi, Krtsanisi, Krtsanisi Resort Residence
12-room house, from $640,000, 965 m², null
$‍640,000
$‍663 per m2
965 m22 floors710 m2
Ilia Sheqlashvili St
Tbilisi, Saburtalo
12-room house, from $815,000, 600 m², null
$‍815,000
$‍1,358 per m2
600 m24 floors800 m2
Lisi St
Tbilisi, Saburtalo
8-room house, from $438,000, 340 m², null
$‍438,000
$‍1,288 per m2
340 m22 floors400 m2
Baron de Baye St
Tbilisi, Saburtalo
8-room house, from $540,000, 500 m², null
$‍540,000
$‍1,080 per m2
500 m22 floors500 m2
Baron de Baye St
Tbilisi, Saburtalo
7-room house, from $1,300,000, 540 m², null
$‍1,300,000
$‍2,407 per m2
540 m22 floors1 300 m2
Ilia Chavchavadze Ave
Tbilisi, Vake
9-room house, from $440,000, 260 m², null
$‍440,000
$‍1,692 per m2
260 m22 floors500 m2
Baron de Baye St
Tbilisi, Saburtalo
12-room house, from $825,000, 411 m², null
$‍825,000
$‍2,007 per m2
411 m22 floors2 000 m2
Baron de Baye St
Tbilisi, Saburtalo
8-room house, from $450,000, 450 m², null
$‍450,000
$‍1,000 per m2
450 m23 floors500 m2
Nikoloz Chachava St
Tbilisi, Saburtalo
4-room apartment, from $88,000, 95 m², null
$‍88,000
$‍926 per m2
4 rooms95 m27 of 20
Vazisubani St
Tbilisi, Saburtalo
Plot, from $340,000, null m², Krtsanisi St, 25
$‍340,000
1 076 m2
Krtsanisi St, 25
Tbilisi, Krtsanisi
2-room apartment, from $55,200, 59.6 m², null
$‍55,200
$‍926 per m2
2 rooms59.6 m27 of 20
Vazisubani St
Tbilisi, Saburtalo