Daily rental
1
2
3
4+
from
from
$25 000
up to
up to
$340 000
from
from
22 m²
up to
up to
200 m²
121 listings
2-room apartment, from $95,000, 46 m², null
$‍95,000
$‍2,065 per m2
2 rooms46 m224 of 25
Niko Pirosmani St, 16
Batumi, Khimshiashvili
Studio, from $52,000, 35 m², Bi Residence
$‍52,000
$‍1,486 per m2
1 room35 m23 of 18
Rejeb Nizharaadze St, 17
Batumi, Airport (district), Bi Residence
Studio, from $43,000, 35.7 m², Iusup Kobaladze St, 8a
$‍43,000
$‍1,204 per m2
1 room35.7 m215 of 24
Iusup Kobaladze St, 8a
Batumi, Khimshiashvili
1-room apartment, from $36,000, 35.8 m², Garden Palace
$‍36,000
$‍1,006 per m2
1 room35.8 m22 of 12
Grigol Eliava St, 24
Batumi, Airport (district), Garden Palace
2-room apartment, from $70,000, 35 m², Komunna Tower
$‍70,000
$‍2,000 per m2
2 rooms35 m223 of 29
Angisa 3rd Lane, 10
Batumi, Airport (district), Komunna Tower
3-room apartment, from $148,000, 73 m², Selim Khimshiashvili St, 20
$‍148,000
$‍2,027 per m2
3 rooms73 m24 of 16
Selim Khimshiashvili St, 20 (Block 3)
Batumi, Rustaveli
2-room apartment, from $83,000, 36 m², NBG Beach Panorama
$‍83,000
$‍2,306 per m2
2 rooms36 m226 of 26
Angis 2nd Lane, 10
Batumi, Airport (district), NBG Beach Panorama
3-room apartment, from $105,000, 60 m², Dream House
$‍105,000
$‍1,750 per m2
3 rooms60 m212 of 17
Selim Khimshiashvili St, 30
Batumi, Bagrationi, Dream House
3-room apartment, from $160,000, 80 m², Iusup Kobaladze St, 8a
$‍160,000
$‍2,000 per m2
3 rooms80 m29 of 24
Iusup Kobaladze St, 8a
Batumi, Khimshiashvili
Studio, from $35,000, 31.5 m², Your Space
$‍35,000
$‍1,111 per m2
1 room31.5 m27 of 26
Grigol Lortkipanidze St, 24
Batumi, Airport (district), Your Space
3-room apartment, from $150,000, 59 m², NBG Beach Panorama
$‍150,000
$‍2,542 per m2
3 rooms59 m210 of 26
Angis 2nd Lane, 10
Batumi, Airport (district), NBG Beach Panorama
Studio, from $52,000, 36 m², Dream View
$‍52,000
$‍1,444 per m2
1 room36 m24 of 8
Lech and Maria Kaczynski St, 35
Batumi, Airport (district), Dream View
3-room apartment, from $190,000, 95 m², Ivane Javakhishvili St, 3a | Vakhtang Gorgasali St, 162
$‍190,000
$‍2,000 per m2
3 rooms95 m22 of 14
Vakhtang Gorgasali St, 162
Batumi, Rustaveli
Studio, from $65,000, 37 m², Intourist Residence
$‍65,000
$‍1,757 per m2
1 room37 m223 of 38
Niko Pirosmani St, 17 (Block B)
Batumi, Khimshiashvili, Intourist Residence
2-room apartment, from $62,000, 37 m², Aisi
$‍62,000
$‍1,676 per m2
2 rooms37 m27 of 26
Sherif Khimshiashvili St, 65b (Block B)
Batumi, Airport (district), Aisi
Studio, from $47,500, 29 m², Orbi City
$‍47,500
$‍1,638 per m2
1 room29 m213 of 45
Sherif Khimshiashvili St, 7b (block A)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi City
2-room apartment, from $60,000, 35 m², Aisi
$‍60,000
$‍1,714 per m2
2 rooms35 m216 of 28
Sherif Khimshiashvili St, 65c (Block C)
Batumi, Airport (district), Aisi
3-room apartment, from $132,000, 60 m², Subtropic City
$‍132,000
$‍2,200 per m2
3 rooms60 m212 of 19
Sherif Khimshiashvili St, 1
Batumi, Rustaveli, Subtropic City
3-room apartment, from $123,000, 60.5 m², Subtropic City
$‍123,000
$‍2,033 per m2
3 rooms60.5 m27 of 19
Sherif Khimshiashvili St, 1
Batumi, Rustaveli, Subtropic City
2-room apartment, from $78,000, 40 m², Aisi
$‍78,000
$‍1,950 per m2
2 rooms40 m216 of 22
Sherif Khimshiashvili St, 65b (Block B)
Batumi, Airport (district), Aisi