12myhome sale
Saguramo
1
2
3
4+
157 listings
$165,000
$1,557 per m2
4 rooms106 m25 of 6
Giorgi Tereverko St
Tbilisi, Didube
$560,000
$4,118 per m2
3 rooms136 m210 of 22
Ilia Chavchavadze Ave
Tbilisi, Vake
$125,000
$2,119 per m2
2 rooms59 m212 of 22
Zurab Anjaparidze St
Tbilisi, Vake
$127,000
$1,588 per m2
4 rooms80 m22 of 9
Ljubljana St
Tbilisi, Didube
$280,000
$2,059 per m2
4 rooms136 m210 of 22
Petre Kavtaradze St
Tbilisi, Vake
$430,000
$915 per m2
470 m22 floors560 m2
Lisi St
Tbilisi, Saburtalo
$1,220,000
$2,500 per m2
488 m21 of 10
Giorgi Brtsqinvale St
Tbilisi, Saburtalo
$825,000
$1,375 per m2
600 m24 floors800 m2
Lisi St
Tbilisi, Saburtalo
$180,000
$1,782 per m2
Office101 m22 of 12
Ilia Chavchavadze Ave
Tbilisi, Vake
$300,000
$1,818 per m2
165 m21 floor600 m2
Kelasuri 2nd Lane
Tbilisi, Saburtalo
$125,000
$2,070 per m2
2 rooms60.4 m22 of 5
Lisi St
Tbilisi, Saburtalo
$260,000
$650 per m2
400 m23 floors515 m2
Lisi St
Tbilisi, Saburtalo
$144,000
$2,000 per m2
3 rooms72 m26 of 26
Sairme St
Tbilisi, Saburtalo
$570,000
$1,781 per m2
320 m22 floors500 m2
Khataeti St
Tbilisi, Saburtalo
$98,750
$1,250 per m2
3 rooms79 m23 of 11
Demetre Tavdadebuli St
Tbilisi, Saburtalo
$225,000
$1,082 per m2
4 rooms208 m213 of 13
Beri Gabriel Salosi Ave
Tbilisi, Isani
$200,000
$1,176 per m2
4 rooms170 m23 of 6
Ertso St
Tbilisi, Nadzaladevi
$120,000
$1,967 per m2
3 rooms61 m210 of 12
Ljubljana St
Tbilisi, Didube
$115,000
$2,130 per m2
3 rooms54 m216 of 20
Ljubljana St
Tbilisi, Didube
$147,000
$1,531 per m2
3 rooms96 m22 of 14
Akaki Bakradze St
Tbilisi, Didube