12myhome sale

12myhome sale

Saguramo
1
2
3
4+
from
from
$73 000
up to
up to
$2 000 000
from
from
41 m²
up to
up to
1 100 m²
157 listings
2-room apartment, from $110,000, 45.7 m², null
$‍110,000
$‍2,407 per m2
2 rooms45.7 m218 of 22
Gazapkhuli St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $147,000, 87 m², null
$‍147,000
$‍1,690 per m2
3 rooms87 m27 of 12
Ljubljana St
Tbilisi, Didube
2-room apartment, from $135,000, 53 m², null
$‍135,000
$‍2,547 per m2
2 rooms53 m28 of 8
Anna Politkovskaya St, 3
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $550,000, 151 m², null
$‍550,000
$‍3,642 per m2
3 rooms151 m23 of 5
Marie Brosset St
Tbilisi, Mtatsminda
Studio, from $100,000, 48 m², AIM Saburtalo
$‍100,000
$‍2,083 per m2
2 rooms48 m28 of 14
Giorgi Mirotadze St, 9
Tbilisi, Saburtalo, AIM Saburtalo
3-room apartment, from $214,280, 97.4 m², null
$‍214,280
$‍2,200 per m2
3 rooms97.4 m23 of 7
Nino Zhvania St, 18
Tbilisi, Mtatsminda
5-room apartment, from $720,000, 301 m², null
$‍720,000
$‍2,392 per m2
5 rooms301 m28 of 8
Andria Razmadze St
Tbilisi, Vake
5-room apartment, from $520,000, 364 m², null
$‍520,000
$‍1,429 per m2
5 rooms364 m213 of 13
Krtsanisi St
Tbilisi, Krtsanisi
4-room apartment, from $670,000, 187 m², null
$‍670,000
$‍3,583 per m2
4 rooms187 m24 of 6
Marie Brosset St
Tbilisi, Mtatsminda
2-room apartment, from $119,000, 66 m², Mindelis Diamond
$‍119,000
$‍1,803 per m2
2 rooms66 m23 of 19
Elizbar Mindeli Street, 7b
Tbilisi, Vake, Mindelis Diamond
2-room apartment, from $145,000, 62 m², null
$‍145,000
$‍2,339 per m2
2 rooms62 m25 of 10
Sulkhan Tsintsadze St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $300,000, 110 m², null
$‍300,000
$‍2,727 per m2
3 rooms110 m21 of 6
Mtatsminda St
Tbilisi, Mtatsminda
4-room apartment, from $129,000, 104 m², null
$‍129,000
$‍1,240 per m2
4 rooms104 m23 of 6
Anna Politkovskaya St
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $117,000, 60 m², null
$‍117,000
$‍1,950 per m2
3 rooms60 m214 of 17
Ljubljana St
Tbilisi, Didube
2-room apartment, from $135,000, 65 m², null
$‍135,000
$‍2,077 per m2
2 rooms65 m212 of 13
Sulkhan Tsintsadze St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $130,000, 63 m², null
$‍130,000
$‍2,063 per m2
3 rooms63 m25 of 14
Zurab Anjaparidze 1st Lane
Tbilisi, Vake
5-room house, from $250,000, 225 m², null
$‍250,000
$‍1,111 per m2
225 m22 floors552 m2
საგურამო-ზედაზნის მონასტერი
Saguramo
4-room apartment, from $200,000, 100 m², null
$‍200,000
$‍2,000 per m2
4 rooms100 m28 of 9
Simon Kandelaki St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $295,750, 91 m², null
$‍295,750
$‍3,250 per m2
3 rooms91 m212 of 13
Merab Aleksidze St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $232,980, 105.9 m², null
$‍232,980
$‍2,200 per m2
3 rooms105.9 m23 of 7
Nino Zhvania St
Tbilisi, Vake