Tsavkisi
2
3
4+
from
from
$93 000
up to
up to
$1 500 000
from
from
51 m²
up to
up to
668 m²
52 listings
Studio, from $106,000, 60.5 m², null
$‍106,000
$‍1,752 per m2
2 rooms60.5 m27 of 12
Bezhan Kalandadze Dead End
Tbilisi, Krtsanisi
Studio, from $176,800, 104 m², null
$‍176,800
$‍1,700 per m2
4 rooms104 m24 of 10
Mikheil Burdzgla St
Tbilisi, Saburtalo
Commercial property, from $600,000, 500 m², null
$‍600,000
$‍1,200 per m2
500 m22 of 2
Betania St
Tbilisi, Vake
5-room apartment, from $999,999, 312 m², null
$‍999,999
$‍3,205 per m2
5 rooms312 m22 of 3
Paolo Iashvili St, 8/20
Tbilisi, Mtatsminda
5-room apartment, from $215,000, 260 m², null
$‍215,000
$‍827 per m2
5 rooms260 m22 of 2
Tamar Mepe Ave, 19
Tbilisi, Chugureti
5-room apartment, from $350,000, 230 m², null
$‍350,000
$‍1,522 per m2
5 rooms230 m22 of 2
Ivane Javakhishvili St
Tbilisi, Mtatsminda
Plot, from $550,000, null m², null
$‍550,000
74 000 m2
Kvareli St
Telavi
5-room house, from $1,500,000, 410 m², null
$‍1,500,000
$‍3,659 per m2
410 m22 floors1 200 m2
Aleksandre Chavchavadze 1st Dead End
Tbilisi, Mtatsminda
Studio, from $112,000, 57.2 m², Monolith City
$‍112,000
$‍1,958 per m2
2 rooms57.2 m26 of 12
Bezhan Kalandadze St, 12a (Block 1)
Tbilisi, Krtsanisi, Monolith City
3-room apartment, from $210,000, 86 m², Panorama Gagarini
$‍210,000
$‍2,442 per m2
3 rooms86 m212 of 22
Zhiuli Shartava St, 75
Tbilisi, Saburtalo, Panorama Gagarini
2-room apartment, from $110,000, 62 m², null
$‍110,000
$‍1,774 per m2
2 rooms62 m22 of 7
Saingilo St
Tbilisi, Isani
3-room apartment, from $450,000, 127 m², null
$‍450,000
$‍3,543 per m2
3 rooms127 m25 of 7
Shio Chitadze St
Tbilisi, Mtatsminda
3-room apartment, from $300,000, 95 m², null
$‍300,000
$‍3,158 per m2
3 rooms95 m23 of 4
Ilia Chavchavadze Ave, 29
Tbilisi, Vake
5-room house, from $1,092,000, 260 m², null
$‍1,092,000
$‍4,200 per m2
260 m22 floors200 m2
Dzmebi Zubalashvilebi St
Tbilisi, Mtatsminda
5-room house, from $600,000, 300 m², null
$‍600,000
$‍2,000 per m2
300 m23 floors700 m2
ბუკნარის ქუჩები
Batumi
3-room apartment, from $145,000, 70 m², null
$‍145,000
$‍2,071 per m2
3 rooms70 m21 of 2
Giorgi Mazniashivili St
Tbilisi, Chugureti
3-room apartment, from $363,000, 165 m², null
$‍363,000
$‍2,200 per m2
3 rooms165 m23 of 4
Tsatskhvebi St
Tbilisi, Saburtalo
4-room apartment, from $280,000, 125 m², null
$‍280,000
$‍2,240 per m2
4 rooms125 m24 of 4
Petre Melikishvili Ave
Tbilisi, Mtatsminda
4-room apartment, from $270,000, 135 m², null
$‍270,000
$‍2,000 per m2
4 rooms135 m26 of 11
Tsminda Ketevan Dedoflis Ave
Tbilisi, Isani
Studio, from $363,000, 165 m², null
$‍363,000
$‍2,200 per m2
3 rooms165 m23 of 4
Tsatskhvebi St
Tbilisi, Saburtalo