✅ იყიდება კომერციული მიწის ნაკვეთი ზღვის პირას, გონიოს გარეუბანში, საქართველო. ქონების აღწერა 📍 მდებარეობა: • ეკოლოგიურად სუფთა გონიოს გარეუბანი, სუფთა პლაჟი, მშვიდი ატმოსფერო • სუბტროპიკული კლიმატი თბილი ზამთრით და სასიამოვნო ზაფხულით • ზღვიდან 300 მეტრში, სანაპირო ზოლთან პირდაპირი წვდომა • BUS/UGSB აეროპორტიდან 7 კმ-ში და KUT/UGKO აეროპორტიდან 135 კმ-ში, გონიოსა და ბათუმს შორის დამაკავშირებელი მთავარი გზის სიახლოვეს, წმინდა ანდრია პირველწოდებულის გზატკეცილთან — 50 მეტრი • მეზობლების გარეშე, ზღვის პირდაპირი ხილვადობა 📏 ფართობი და შენობა-ნაგებობები: • მიწის ნაკვეთის საერთო ფართობია 3221 მ2, 5 სეგმენტი: 961+546+200+1313+201 მ2 • ნაკვეთი მართკუთხაა, რელიეფი ბრტყელია, მიწის დონე ზღვის დონიდან 4 მეტრზეა 🏗️ მდგომარეობა: • მიწის სტატუსი: არასასოფლო-სამეურნეო, მშენებლობისთვის მზად • ნაკვეთთან დაკავშირებულია ყველა კომუნალური კომუნიკაცია: ბუნებრივი აირი, წყალი, კანალიზაცია, ოპტიკური ინტერნეტი, ელექტროენერგია 📗 ლიცენზიები: • ნაკვეთი შეტანილია საქართველოს მიწის რეესტრში, ყველა ლიცენზია, გეგმა და დოკუმენტი მფლობელისგან ხელმისაწვდომია 📊 ბიზნეს პოტენციალი: • გონიო განვითარებული გარეუბანია საკუთარი ინფრასტრუქტურით, აქტიურად ვითარდება და იზიდავს ინვესტიციებს • მაღალი სეზონი მაისიდან ოქტომბრამდე, პოპულარული ადგილი უცხოელ ტურისტებს შორის • მიწა იდეალურია სასტუმროს, აპარტ-ოტელის, რესტორნის, კერძო სახლის, ვილის, კაზინოს, კომერციული უძრავი ქონების მშენებლობისთვის 💰 ფასი და გაყიდვის პირობები: • ღირებულება $2,977,450 • ყველა დოკუმენტი ხელმისაწვდომია, რეგისტრაცია უცხოელი მყიდველისთვის საქართველოს იუსტიციის სამინისტროში 1 დღეში • გადახდის შესაძლებლობა კრიპტოვალუტით, საბანკო გადარიცხვით, ნაღდი ანგარიშსწორებით • გაყიდვის მიზეზი: მფლობელი პენსიაზე გადის 🏠 ზუსტი მისამართი: ბათუმი, წმინდა ანდრია პირველწოდებულის I შესახვევი, 17გ (41.566600, 41.568975) ფასი: $2,977,450 ☎️ დეტალებისთვის და სანახავად: WhatsApp, Telegram