იყიდება 5-სართულიანი, მოქმედი სასტუმრო, რომელიც მზად არის მუშაობის გასაგრძელებლად დამატებითი ინვესტიციის გარეშე და უკვე ჩამოყალიბებული მომხმარებლების ბაზით. 🔸 ძირითადი მახასიათებლები: • 5 სართული • საერთო ფართი: 2350 კვ.მ • 31 ნომერი, ყველა ტიპის ნომერი, სრულად აღჭურვილი • სასტუმრო სრულად კეთილმოწყობილია — ავეჯი, ტექნიკა, ინვენტარი • შეყვანილია გაზი, ყველა კომუნიკაცია გამართულია • გენერატორი — შეუფერხებელი მუშაობისთვის • ლიფტი 1 ტონა ამწეობით, რომელიც აკავშირებს ქვედა პარკინგიდან ვერანდამდე • დამატებით მოწყობილია სასაწყობე ოთახები 🚗 პარკინგი: • წინა პარკინგი • უკანა პარკინგი • ცალკე პარკინგი ქვედა სართულზე 🍽️ სივრცეები და ბიზნესი: • მეხუთე სართულზე — ფართო სასადილო სივრცე • პირველ სართულზე — მოქმედი რესტორანი (230 კვ.მ) • სრულად აღჭურვილი, ინვენტარითა და ტექნიკით • აქტიური, მოქმედი ბიზნესი • შესაძლებელია როგორც რესტორნის ფუნქციონირება, ასევე გაქირავება • კეთილმოწყობილი ვერანდა აუზით • საკუთარი ეზო 👥 დამატებითი უპირატესობა: სასტუმროს ჰყავს საკუთარი, ჩამოყალიბებული და აქტიური მომხმარებლების საკმაო რაოდენობა, რაც ახალ მფლობელს უზრუნველყოფს სტაბილური მოთხოვნით თავიდანვე. 🚀 პოტენციალი: შენობას აქვს სამი სართულის დაშენების პერსპექტივა, რაც მნიშვნელოვნად ზრდის ობიექტის ღირებულებას და შემოსავლის პოტენციალს. 💼 იდეალურია: • მოქმედი სასტუმროს ბიზნესის შეუფერხებლად გასაგრძელებლად • ტურისტულ ზონაში გრძელვადიანი და სტაბილური შემოსავლის მისაღებად • რესტორნის დამოუკიდებელ ან დამატებითი შემოსავლის წყაროდ გამოყენებისთვის 📞 დაინტერესების შემთხვევაში მოგვწერეთ პირადში / დაგვიკავშირდით