Igor FreeDom

Igor FreeDom

Works: Batumi, Gonio, Kobuleti, Chakvi, Kvariati

Kobuleti
1
2
3
4+
from
from
$27 900
up to
up to
$2 000 000
from
from
23 m²
up to
up to
1 080 m²
146 listings
2-room apartment, from $200,000, 84 m², null
$‍200,000
$‍2,381 per m2
2 rooms84 m28 of 20
Sherif Khimshiashvili St, 11a
Batumi, Khimshiashvili
3-room apartment, from $155,000, 90 m², Bagrationi Residence Batumi
$‍155,000
$‍1,722 per m2
3 rooms90 m225 of 32
Petre Bagrationi St, 131a
Batumi, Javakhishvili, Bagrationi Residence Batumi
3-room apartment, from $430,000, 121 m², null
$‍430,000
$‍3,554 per m2
3 rooms121 m25 of 8
Egnate Ninoshvili St, 23a
Batumi, Rustaveli
2-room apartment, from $150,000, 51 m², Dar Residence
$‍150,000
$‍2,941 per m2
2 rooms51 m23 of 7
Baratashvili St, 24
Batumi, Downtown, Dar Residence
2-room apartment, from $105,000, 53.3 m², New Boulevard Residence
$‍105,000
$‍1,970 per m2
2 rooms53.3 m216 of 20
Zgvispiris St, 1 (Block B)
Batumi, Airport (district), New Boulevard Residence
2-room apartment, from $131,000, 66 m², Subtropic City
$‍131,000
$‍1,985 per m2
2 rooms66 m212 of 19
Sherif Khimshiashvili St, 1
Batumi, Rustaveli, Subtropic City
2-room apartment, from $55,000, 50 m², Aquamarine Residence
$‍55,000
$‍1,100 per m2
2 rooms50 m27 of 18
Grigol Eliava St, 49a
Batumi, Airport (district), Aquamarine Residence
2-room apartment, from $120,000, 58 m², Calligraphy Towers
$‍120,000
$‍2,069 per m2
2 rooms58 m218 of 40
Zhiuli Shartava Ave, 18 (Tower C)
Batumi, Bagrationi, Calligraphy Towers
2-room apartment, from $105,000, 64 m², null
$‍105,000
$‍1,641 per m2
2 rooms64 m218 of 20
Shalva Inasaridze St, 6
Batumi, Khimshiashvili
3-room apartment, from $135,000, 71 m², null
$‍135,000
$‍1,901 per m2
3 rooms71 m218 of 20
Haidar Abashidze St, 55
Batumi, Bagrationi
3-room apartment, from $145,000, 71.2 m², Black Sea Avangard
$‍145,000
$‍2,037 per m2
3 rooms71.2 m26 of 9
Rejeb Nizharaadze St, 25
Batumi, Airport (district), Black Sea Avangard
3-room apartment, from $86,000, 47 m², Geverse Batumi Complex
$‍86,000
$‍1,830 per m2
3 rooms47 m25 of 14
26 May Street, 52-56 (Block B)
Batumi, Rustaveli, Geverse Batumi Complex
1-room apartment, from $105,000, 36 m², Batumi View
$‍105,000
$‍2,917 per m2
1 room36 m25 of 13
Lech and Maria Kaczynski St, 8b (Block B)
Batumi, Airport (district), Batumi View
4-room apartment, from $170,000, 153 m², Duo Towers
$‍170,000
$‍1,111 per m2
4 rooms153 m216 of 19
Fridon Khalvashi Ave, 20 (Block A)
Batumi, Airport (district), Duo Towers
2-room apartment, from $85,000, 47 m², Horizons Elegance
$‍85,000
$‍1,809 per m2
2 rooms47 m216 of 32
Angisa 2nd Dead-end, 11
Batumi, Airport (district), Horizons Elegance
5-BR cottage, from $188,000, 120 m², null
$‍188,000
$‍1,567 per m2
120 m22 floors309 m2
David Aghmashenebli St, 1
Chakvi
8-room house, from $160,000, 220 m², null
$‍160,000
$‍727 per m2
220 m22 floors250 m2
Tamar Mepe 3rd Lane
Batumi, Mtsvane Kontskhi
7-room house, from $2,000,000, 910 m², null
$‍2,000,000
$‍2,198 per m2
910 m23 floors2 523 m2
Fridon Khalvashi 1st Lane, 2
Batumi, Airport (district)
2-room apartment, from $235,200, 84 m², null
$‍235,200
$‍2,800 per m2
Free layout84 m26 of 20
26 May St
Batumi, Rustaveli
Studio, from $27,900, 31 m², Grand Tower
$‍27,900
$‍900 per m2
1 room31 m229 of 30
Iusup Kobaladze St, 18 (Block 2)
Batumi, Airport (district), Grand Tower