Igor FreeDom

Igor FreeDom

Works: Batumi, Gonio, Kobuleti, Chakvi, Kvariati

Kobuleti
1
2
3
4+
from
from
$27 900
up to
up to
$2 000 000
from
from
23 m²
up to
up to
1 080 m²
146 listings
2-room apartment, from $92,000, 60 m², null
$‍92,000
$‍1,533 per m2
2 rooms60 m211 of 15
Vakhtang Gorgasali St, 159
Batumi, Rustaveli
3-room apartment, from $133,000, 69 m², null
$‍133,000
$‍1,928 per m2
3 rooms69 m230 of 35
Niko Pirosmani St, 16
Batumi, Khimshiashvili
2-room apartment, from $85,000, 48 m², null
$‍85,000
$‍1,771 per m2
2 rooms48 m24 of 15
Zurab Gorgiladze St, 45
Batumi, Rustaveli
4-room apartment, from $145,000, 104 m², null
$‍145,000
$‍1,394 per m2
4 rooms104 m25 of 15
Vakhtang Gorgasali St, 163
Batumi, Rustaveli
3-room apartment, from $150,000, 85 m², null
$‍150,000
$‍1,765 per m2
3 rooms85 m24 of 20
Mikhail Lermontov St, 57
Batumi, Javakhishvili
2-room apartment, from $185,000, 74 m², Real Palace
$‍185,000
$‍2,500 per m2
2 rooms74 m217 of 29
Niko Pirosmani St, 18a (Block A)
Batumi, Khimshiashvili, Real Palace
1-room apartment, from $59,000, 33.1 m², Next Orange One
$‍59,000
$‍1,782 per m2
1 room33.1 m210 of 21
Davit Mamuladze St, 13
Batumi, Airport (district), Next Orange One
3-room apartment, from $105,000, 53.3 m², New Boulevard Residence
$‍105,000
$‍1,970 per m2
3 rooms53.3 m216 of 20
Zgvispiris St, 1 (Block B)
Batumi, Airport (district), New Boulevard Residence
3-room apartment, from $131,000, 66 m², Subtropic City
$‍131,000
$‍1,985 per m2
3 rooms66 m212 of 19
Sherif Khimshiashvili St, 1
Batumi, Rustaveli, Subtropic City
3-room apartment, from $120,000, 58 m², Calligraphy Towers
$‍120,000
$‍2,069 per m2
3 rooms58 m218 of 40
Zhiuli Shartava Ave, 18 (Tower C)
Batumi, Bagrationi, Calligraphy Towers
3-room apartment, from $105,000, 64 m², null
$‍105,000
$‍1,641 per m2
3 rooms64 m218 of 25
Shalva Inasaridze St, 6
Batumi, Khimshiashvili
4-room apartment, from $135,000, 71 m², null
$‍135,000
$‍1,901 per m2
4 rooms71 m218 of 25
26 May St, 23
Batumi, Rustaveli
3-room apartment, from $145,000, 71.2 m², Black Sea Avangard
$‍145,000
$‍2,037 per m2
3 rooms71.2 m26 of 9
Rejeb Nizharaadze St, 25
Batumi, Airport (district), Black Sea Avangard
2-room apartment, from $86,000, 47 m², Geverse Batumi Complex
$‍86,000
$‍1,830 per m2
2 rooms47 m25 of 14
26 May Street, 52-56 (Block B)
Batumi, Rustaveli, Geverse Batumi Complex
3-room apartment, from $138,000, 55 m², Ekvtime Takaishvili St, 2
$‍138,000
$‍2,509 per m2
3 rooms55 m23 of 10
Ekvtime Takaishvili St, 2
Batumi, Rustaveli
4-room apartment, from $250,000, 145 m², Vakhtang Gorgasali St, 156-158
$‍250,000
$‍1,724 per m2
4 rooms145 m22 of 20
Vakhtang Gorgasali St, 156-158
Batumi, Rustaveli
1-room apartment, from $88,000, 40 m², Intourist Residence
$‍88,000
$‍2,200 per m2
1 room40 m215 of 38
Niko Pirosmani St, 17 (Block B)
Batumi, Khimshiashvili, Intourist Residence
2-room apartment, from $140,000, 62 m², NBG Tower
$‍140,000
$‍2,258 per m2
2 rooms62 m217 of 28
Angisa 2nd Dead-end, 8
Batumi, Airport (district), NBG Tower
1-room apartment, from $80,000, 37 m², Real Palace
$‍80,000
$‍2,162 per m2
1 room37 m29 of 29
Niko Pirosmani St, 18d (Block D)
Batumi, Khimshiashvili, Real Palace
2-room apartment, from $108,000, 52.4 m², Shalva Inasaridze 2nd Dead End, 10
$‍108,000
$‍2,061 per m2
2 rooms52.4 m214 of 15
Shalva Inasaridze 2nd Dead End, 10
Batumi, Airport (district)