Igor FreeDom

Igor FreeDom

Works: Batumi, Gonio, Kobuleti, Chakvi, Kvariati

Kobuleti
1
2
3
4+
from
from
$27 900
up to
up to
$2 000 000
from
from
23 m²
up to
up to
1 080 m²
146 listings
1-room apartment, from $145,000, 54 m², Dar Tower
$‍145,000
$‍2,685 per m2
1 room54 m232 of 35
Pirosmani St, 19 (Ramada Plaza)
Batumi, Khimshiashvili, Dar Tower
1-room apartment, from $63,000, 33.4 m², NBG Tower
$‍63,000
$‍1,886 per m2
1 room33.4 m25 of 28
Angisa 2nd Dead-end, 8
Batumi, Airport (district), NBG Tower
1-room apartment, from $71,000, 42 m², null
$‍71,000
$‍1,690 per m2
1 room42 m210 of 20
Tbel Abuseridze St, 36
Batumi, Agmashenebeli
1-room apartment, from $73,000, 43 m², Dream View
$‍73,000
$‍1,698 per m2
1 room43 m25 of 8
Lech and Maria Kaczynski St, 35
Batumi, Airport (district), Dream View
1-room apartment, from $45,650, 41.5 m², GWG Batumi
$‍45,650
$‍1,100 per m2
1 room41.5 m214 of 27
Grigol Lortkipanidze St, 30
Batumi, Airport (district), GWG Batumi
1-room apartment, from $79,500, 37 m², Mardi Modern House
$‍79,500
$‍2,149 per m2
1 room37 m210 of 13
Selim Khimshiashvili St, 12
Batumi, Rustaveli, Mardi Modern House
1-room apartment, from $55,000, 31 m², Dar Tower
$‍55,000
$‍1,774 per m2
1 room31 m214 of 35
Pirosmani St, 19 (Ramada Plaza)
Batumi, Khimshiashvili, Dar Tower
1-room apartment, from $55,000, 52 m², null
$‍55,000
$‍1,058 per m2
1 room52 m215 of 15
Petre Melikishvili St, 58/60
Batumi, Bagrationi
2-room apartment, from $127,000, 52 m², null
$‍127,000
$‍2,442 per m2
2 rooms52 m24 of 15
Zurab Gorgiladze St, 45
Batumi, Rustaveli
1-room apartment, from $148,000, 55 m², Bagrationi Residence Batumi
$‍148,000
$‍2,691 per m2
1 room55 m227 of 32
Petre Bagrationi St, 131a
Batumi, Javakhishvili, Bagrationi Residence Batumi
2-room apartment, from $139,000, 75 m², Real Palace
$‍139,000
$‍1,853 per m2
2 rooms75 m213 of 18
Niko Pirosmani St, 18d (Block D)
Batumi, Khimshiashvili, Real Palace
1-room apartment, from $75,000, 40 m², Zhiuli Shartava Ave, 27-31
$‍75,000
$‍1,875 per m2
1 room40 m211 of 20
Zhiuli Shartava Ave, 27-31
Batumi, Javakhishvili
1-room apartment, from $72,000, 48 m², Aquamarine Residence
$‍72,000
$‍1,500 per m2
1 room48 m214 of 18
Grigol Eliava St, 49a
Batumi, Airport (district), Aquamarine Residence
1-room apartment, from $69,000, 46.4 m², null
$‍69,000
$‍1,487 per m2
1 room46.4 m26 of 15
Giorgi Antsukhelidze St, 73
Batumi, Airport (district)
1-room apartment, from $77,000, 42 m², Sunset
$‍77,000
$‍1,833 per m2
1 room42 m28 of 15
Rejeb Nizharaadze St, 20
Batumi, Airport (district), Sunset
1-room apartment, from $65,000, 38 m², Aquamarine Residence
$‍65,000
$‍1,711 per m2
1 room38 m212 of 18
Grigol Eliava St, 49a
Batumi, Airport (district), Aquamarine Residence
1-room apartment, from $74,500, 36 m², Bagrationi Residence Batumi
$‍74,500
$‍2,069 per m2
1 room36 m210 of 32
Petre Bagrationi St, 131a
Batumi, Javakhishvili, Bagrationi Residence Batumi
2-room apartment, from $185,000, 74 m², Intourist Residence
$‍185,000
$‍2,500 per m2
2 rooms74 m218 of 38
Niko Pirosmani St, 17 (Block B)
Batumi, Khimshiashvili, Intourist Residence
2-room apartment, from $115,000, 47.4 m², Arcon Batumi Residence
$‍115,000
$‍2,426 per m2
2 rooms47.4 m221 of 26
Tbel Abuseridze St, 21
Batumi, Khimshiashvili, Arcon Batumi Residence
2-room apartment, from $125,000, 55 m², Bagrationi Residence Batumi
$‍125,000
$‍2,273 per m2
2 rooms55 m230 of 32
Petre Bagrationi St, 131a
Batumi, Javakhishvili, Bagrationi Residence Batumi